Artykuły

Pod patronatem MTV24.TV : 17.12.2016 r SuperNowa Ty! Bądź pełna motywacji tej jesieni

Pod patronatem MTV24.TV : 17.12.2016 r SuperNowa Ty! Bądź pełna motywacji tej jesieni

Pod patronatem MTV24.TV : 17.12.2016 r SuperNowa Ty! Bądź pełna motywacji tej jesieni.Sposobów na jesienną chandrę jest wiele. Każdy ma swój ulubiony. Jest jednak kilka, które niemal zawsze działają. To te, które motywują najbardziej. Pozytywne myślenie, otwarty umysł, zdrowie i uśmiech. Jak sprawić, żeby nadchodzące długie i zimne wieczory były pełne inspirujących przemyśleń, które dodadzą odwagi w spełnianiu marzeń?
Miss Polski 2016. Zobacz kandydatki!

Miss Polski 2016. Zobacz kandydatki!

2016-11-29 | Kultura i rozrywka | Krynica
4 grudnia do Krynicy - Zdroju zjadą najpiękniejsze Polki. Podczas Gali Finałowej kandydatki będą walczyły o koronę i tytuł Miss Polski 2016. Insygnia piękna swojej następczyni przekaże Magdalena Bieńkowska, Miss Polski 2015. obecnie kandydatki przebywają na zgrupowaniu w Nowym Sączu.
Najpiękniejsze kobiety świata - w Perle Polskich Uzdrowisk.

Najpiękniejsze kobiety świata - w Perle Polskich Uzdrowisk.

2016-11-28 | Kultura i rozrywka | Krynica
2 grudnia Krynica - Zdrój po raz trzeci będzie gościć najpiękniejsze kobiety świata. W tym beskidzkim uzdrowisku zostanie wybrana Miss Supranational 2016. Koronę i tytuł nowej królowej piękności przekaże Stephania Vasquez Stegman Miss Supranational 2015.
Tylko w MTV24.TV : Marika Krajniewska " Pisarz poleca, czyli subiektywny strzał w dziesiątkę"

Tylko w MTV24.TV : Marika Krajniewska " Pisarz poleca, czyli subiektywny strzał w dziesiątkę"

Marika Krajniewska – urodzona w Sankt Petersburgu polska pisarka, właścicielka wydawnictwa Papierowy Motyl. Autorka m.in. „Schroniska” i „Białych nocy”. Od jej książek nie sposób się oderwać. Mówią o niej „mistrz emocji w opowieści”. Dla widzów MTV24.TV
Konkurs fotograficzny "Jesień w Muszynie". III miejsce Andrzeja Gulewicza.

Konkurs fotograficzny „Jesień w Muszynie”. III miejsce Andrzeja Gulewicza.

2016-11-26 | Kultura i rozrywka | Krynica
Andrzej Gulewicz, kamerzysta, montażysta i fotograf MTV24 zajął trzecie miejsce w konkursie fotograficznym „Jesień w Muszynie”. Pierwszą nagrodę zdobył Wojciech Andryszczak, a drugą - Paweł Dulak
"Kolędowanie dla Krakowa "  7 grudnia od godziny 18.00  Kraków - Rynek Główny

"Kolędowanie dla Krakowa " 7 grudnia od godziny 18.00 Kraków - Rynek Główny

2016-11-26 | Kultura i rozrywka | Kraków
6 grudnia spotykamy się przed Muzeum Figur Woskowych Rynek Główny34 , spotkanie z świętym Mikołajem , starymi samochodami i słodyczami dla najmłodszych. 7 grudnia na scenie muzycznej na Rynku Głównym od godziny 18.00 zapraszamy na "Kolędowanie dla Krakowa"z MTV24.TV / ATV Warszawa / IK TV RECORDS.
Mister Supranational 2016.  Po raz pierwszy zostanie wybrany najprzystojniejszy...

Mister Supranational 2016. Po raz pierwszy zostanie wybrany najprzystojniejszy...

2016-11-25 | Kultura i rozrywka | Krynica
3 grudnia po raz pierwszy wybrany zostanie Mister Supranational 2016. Najprzystojniejsi mężczyźni przyjadą do Krynicy - Zdroju z całego świata. Polskę reprezentować będzie Rafał Jonkisz, Mister Polski 2015, półfinalista Mister World 2016.
Konkurs młodych śpiewaków uczelni muzycznych.

Konkurs młodych śpiewaków uczelni muzycznych.

2016-11-22 | Kultura i rozrywka | Krynica
Krynica – Zdrój będzie gościła najlepszych młodych śpiewaków uczelni muzycznych z różnych krajów. W sali balowej Starego Domu Zdrojowego odbędzie się (24 – 26 listopada) IV Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Jana Kiepury.
Jubileusz TPSP. 60 lat przyjaźnią się ze sztuką.

Jubileusz TPSP. 60 lat przyjaźnią się ze sztuką.

2016-11-21 | Kultura i rozrywka | Krynica
Nowosądeckie Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych obchodzi 60. lecie swojej działalności. Z tej okazji w Małopolskim Centrum Kultury „Sokół” odbyła się uroczystość była prezentacją wielu lat jego działalności oraz relacji łączącej zrzeszonych w nim artystów.
Na skrzyżowaniu kultur w Dolinie Popradu",

Na skrzyżowaniu kultur w Dolinie Popradu”,

2016-11-15 | Kultura i rozrywka | Krynica
Centrum Kultury zaprasza 25 listopada do Galerii Sztuki „Siedlisko” na wernisaż międzynarodowej, pokonkursowej wystawy fotograficznej pt. „Na skrzyżowaniu kultur w Dolinie Popradu”, organizowany przez Krynickie Towarzystwo Fotograficzne oraz Fotoclub „BardaF” z Bardejowa.
Poleca MTV24.TV : Występy Rosyjskiego Państwowego Teatru Baletu "La Classique" Ponad 25 lat tradycji

Poleca MTV24.TV : Występy Rosyjskiego Państwowego Teatru Baletu "La Classique" Ponad 25 lat tradycji

Poleca MTV24.TV : Występy Rosyjskiego Państwowego Teatru Baletu "La Classique" Ponad 25 lat tradycji .Sztuka artystów teatru, założonego przez Elika Mielikowa w 1990 roku w ramach Związku Działaczy Teatralnych ZSRR (w zeszłym roku Teatr obchodził swoje 25-lecie), jest dobrze znana wielbicielom baletu na całym świecie. To jedyny moskiewski teatr zajmujący się baletem klasycznym. Zespół teatru ciągle odbywa trasy koncertowe, gdyż jego głównym celem jest popularyzacja rosyjskiego baletu klasycznego poza granicami Rosji.
"Kwiat wiśni i czerwona fasola"

"Kwiat wiśni i czerwona fasola"

2016-11-11 | Kultura i rozrywka | Krynica
W ramach Filmoteki Dojrzałego Człowieka, 14 listopada (poniedziałek) obejrzeć będzie można w nowosądeckim MCK "Sokół" dramat japońsko - niemiecko - francuski "Kwiat wiśni i czerwona fasola".
'Pitbull. Niebezpieczne kobiety'. Joanna Kulig  - w roli policjantki.

'Pitbull. Niebezpieczne kobiety'. Joanna Kulig - w roli policjantki.

2016-11-10 | Kultura i rozrywka | Krynica
Joanna Kulig, gra jedną z głównych ról w najnowszym filmie Partyka Vegi „Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Pochodząca z Muszynki aktorka wciela się w postać policjantki. Na ekrany kin produkcja wchodzi 11 listopada.
Pod Patronatem MTV24.TV : Charytatywny charakter Klubu Imperium Kobiet (Wspieramy samotne mamy)

Pod Patronatem MTV24.TV : Charytatywny charakter Klubu Imperium Kobiet (Wspieramy samotne mamy)

Pod Patronatem MTV24.TV i IK TV RECORDS: Charytatywny charakter Klubu Imperium Kobiet (Wspieramy samotne mamy).Już 17 listopada w eleganckiej restauracji Spiżarnia Smaków przy ul. Wspólnej 35 w Warszawie odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Imperium Kobiet. Redakcja magazynu szykuje mnóstwo niespodzianek!
MTV24.TV poleca: Twórczy świat Mariki Krajniewskiej

MTV24.TV poleca: Twórczy świat Mariki Krajniewskiej

Marika Krajniewska– współczesna pisarka i scenarzystka, założycielka wydawnictwa i Fundacji „Papierowy Motyl”. Dziennikarka, tłumacz, kobieta spełniona. Pisze przede wszystkim o relacjach międzyludzkich oraz o poszukiwaniu miłości tam, gdzie wydawałoby się, że jej nie ma. Autorka m.in. „Papierowego Motyla”, „Zapachu malin”, „Za zakrętem”, „Pięciu”, „Okna”, „Schroniska” oraz krótkometrażowego filmu „Głód”. Imperium Kobiet opowiada o swojej najnowszej książce „Białe noce”, ale także o tym, gdzie szuka inspiracji, co cieszy ją najbardziej i jak godzi w sobie dwie natury: polską i rosyjską.Poleca: MTV24.TV / IK TV RECORDS
MTV24.TV poleca: Neuro-Przywództwo, czyli jak właściwie wykorzystać potencjał pracowników?

MTV24.TV poleca: Neuro-Przywództwo, czyli jak właściwie wykorzystać potencjał pracowników?

Anna Urbańska - Master Trener Structogramu, metody rozwojowo-edukacyjnej, dzięki której ludzie prawdziwie poznają siebie i mogą być krok przed swoimi zachowaniami. Jest jednym z nielicznych na świecie neurocaochów. Autorka książek „Otrzep kolana i biegnij" oraz „Mózg – fabryka sukcesu". Absolwentka pięciu kierunków studiów podyplomowych i wykładowca na kierunku „Neuro-Przywództwo” w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego. Poleca MTV24.TV, IK TV RECORDS.
1
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica