Badania "EKG" z Małopolskie.TV 15/16.XI. 2013 Rynek 1 , Zator "KONKURS Z NAGRODAMI "

Badania "EKG" z Małopolskie.TV  15/16.XI. 2013 Rynek 1 , Zator  "KONKURS Z NAGRODAMI "
15/16.XI.2013 zapraszamy do klubu "EKG" ( Rynek 1, Zator )
 W dniach 15 i 16.listopada zapraszamy na kolejną dawkę muzycznego badania uczestników imprezy "EKG" dawkuje muzykę jaką organizm przyjmuje w wchłania bez problemu. Przeboje o które prosiliście  w ten weekend  tylko w klubie "EKG" ( Rynek 1 , Zator)
 Przeboje z listy "TOP 15 GOLD TEEKANNE HITS MAŁOPOLSKIE.Tv " przeboje wiecznie młode i popualrne , nie zabraknie  powracającej muzyki "disco polo" czy "Ona tańczy dla mnie" zagramy? , wystarczy sprawdzić to wszystko osobiście przybywając do partnerskeigo klubu Małopolskie.Tv. Najlepsi Dje , muzyka , obsługa , bezpieczeństwo. To wszystko gwarantuje  "EKG". A  31.XII. 2013  o godzinie 20.00 wystartuje prosto z "EKG" radio telewizji Małopolskie.TV. Przyjdz i baw się razem z Nami. 

 Dla nwidzów Małopolskie.TV , mamy specjalną nagrodę , przyjęcie VIP  dla 4 osób , z specjalnym talonem  do wykorzystania  w barze o wartości  200 złotych . 

 Aby wygrać upominek od  Klubu Muzycznego "EKG" & Małopolskie.TV , wystarczy  odpowiedzieć  na pytania konkursowe które wysyłamy na adres : malopolskietvmedia@interia.pl , w temacie wpisując "EKG"-ZATOR. i odpowidając na  zamieszczone pytania w terminie do dnia  20.XI. 2013 . 

  1. Proszę wymienić  adres klubu "EKG" 
  2. Prosimy wymienić  trzy przeboje  IZABELI TROJANOWSKIEJ .
  3. Jaki tytuł  nosi najnowsze nagranie Arkadiusza Malinowskiego 

 Zapraszamy do wspólnej zabawy "EKG" & MAŁOPOLSKIE.TV  

Opracował : Małopolskie.TV 
Współpraca : PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl ) -partner technologiczny telewizji Małopolskie.TV

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica