Blue Cafe & Wodecki - gwiazdy "Lata z radiem" w Krynicy.

Blue Cafe & Wodecki - gwiazdy "Lata z radiem" w Krynicy.
Deszcz nie zniechęcił sympatyków „Lata z radiem”, którzy z parasolami w rękach tłumnie przybyli 30 lipca (sobota) na stadion. Gwiazdami wieczoru byli Zbigniew Wodecki i zespół "Blue Cafe".

Lato z Radiem rozpoczęła „Polka Dziadek”, muzyczny sygnał od czterdziestu lat towarzyszący tej popularnej audycji. Najpierw były imprezy dla dzieci, które zabawiało „Centrum Uśmiechu”. Natomiast dorośli w plenerowym studiu PR, którym opiekowała się dziennikarka Sława Bieńczycka, poznawali pracę radia od kulis. Każdy mógł zrobić własne nagrania, pozdrowić znajomych lub przeprowadzić mini - wywiad.
   Gwiazdami wieczoru byli Zbigniew Wodecki i zespół "Blue Cafe". W ich wykonaniu posłuchać było największych przebojów, wśród których nie zabrakło „ Chałupy welcome to”, „Zacznij od Bacha”, (Wodecki) oraz „Buena”, „Matahari”, „Dada” („Blue Cafe”).
   "Lato z Radiem" prowadzili Roman Czejarek i Bogdan Sawicki, a dla wszystkich gotował Robert Sowa. Imprezie towarzyszyły akcje przygotowane m.in. przez Ministerstwo Zdrowia, które zaprosiło do skorzystania z bezpłatnych porad lekarskich oraz umożliwiło przeprowadzenie bezpłatnych badań mammograficznych. Chętni mogli oddać krew w specjalnym krwiobusie.

Małgorzata Kareńska
 
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica