COMFORTOWA JESIEŃ z GWIAZDĄ: FELICJAN ANDRZEJCZAK w Muszynie

COMFORTOWA JESIEŃ z GWIAZDĄ: FELICJAN ANDRZEJCZAK  w Muszynie

Comfortowa Jesień 2020 telewizji MTV24.TV. Weekend z gwiazdą 25 i 26.09. w MGOK Muszyna gościnnych progach Dworu Starostów odbędzie się spotkanie z FELICJANEM ANDRZEJCZAKIEM. Nie zabraknie mini recitalu naszego gościa , występu niespodzianki regionalnego zespołu ŁOJDYRYTKI , który przygotowuje swoją wersję jednego z przebojów naszego gościa. Wiele niespodzianek. Możliwość wspólnych zdjęć , autografów i nabycia płyt FELICJANA ANDRZEJCZAKA na których znajdzie się autograf.
Ten wieczór pozostanie w pamięci gościa ze względu na uroczystość wręczenia specjalnej statuetki od mecenasa kultury firmy COMFORT RENT a będzie nią "ZŁOTA NUTA" za całokształt pracy artystycznej.

Nagrodę przyznali: MTV24.TV ,firma Music Factory , Muszyna TV , Planeta Kobiet , portal Czarno na Czarnym.

Producentem spotkań z artysta są firmy : ComfortRent - www.comfortrent.com.pl i MGOK Muszyna.

Przypominamy historię FELICJANA ANDRZEJCZAKA :

W 1978 ukazał się jego jeden z największych przebojów, „Peron łez”. Utwór ten otworzył mu drogę do Koncertu Premier na festiwalu w Opolu. Otrzymane wyróżnienie sprawiło, że na stałe zagościł na zawodowej scenie.
Pod koniec 1982 roku został zaproszony do współpracy z Budką Suflera, z którą nagrał przeboje: „Jolka, Jolka pamiętasz”, „Czas ołowiu” i „Noc komety”.

Felicjan bardzo cenił sobie współpracę ze swoim wieloletnim przyjacielem Jarosławem Kukulskim. Przyjaźń ta zaowocowała płytą analogową pt. „Felicjan Andrzejczak” (1986 r.), na której znalazły się kompozycje takich artystów jak: Jarosław Kukulski czy Ryszard Sygitowicz. Za warstwę tekstową odpowiedzialni byli m. in. Jonasz Kofta i Janusz Kondratowicz.

Felicjan był  związany również z Teatrem Muzycznym w Gdyni czy Teatrem na Targówku w Warszawie (Teatr Rampa).

Ponowne spotkanie z Budką Suflera zaowocowało piosenką „Krajobraz po rewolucji” naganą z Urszulą i Krzysztofem Cugowskim.

W 1997 r. powstała płyta Światmiłować z balladą „Jak jeździecdonikąd”.

Dwa lata później ukazała się piosenka „Piąty bieg” nagrana  z Budką Suflera,

Kolejne lata to solowe płyty Felicjana:  album „Zauroczenia” (2002 r.). płyta Na prowincji (2006 r.), płyta "Biegnę jak maratończyk" (2009 r.), "Czas przypływu" (2014 r.).

Felicjan bardzo ceni sobie młodych artystów. W 2015 r. wystąpiłgościnnie na płycie Eldo pt. "Albo inaczej" z interpretacją utworu „Stres”.

Obecnie pracuje nad wydaniem swojej płyty ze sowim zespołem. Media patronat nad tym nowym wydawnictwem min. telewizja MTV24.TV

 

Zapraszamy na te dwa muzyczne spotkania w MGOK Muszyna , szczegóły odbioru zaproszeń w Dworze Starostów (Muszyna).

Opracował:MTV24.TV2020

COMFORTOWA JESIEŃ  2020 -   COMFORT RENT - www.comfortrent.com.pl


Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica