Comfortowa Muzyczna ZIMA 2021: KOMBI w poszukiwaniu „Minerału życia”. Nowy singiel na 45-lecie.

Comfortowa Muzyczna ZIMA 2021: KOMBI w poszukiwaniu "Minerału życia". Nowy singiel na 45-lecie.
Comfortowa Muzyczna ZIMA 2021 www.cofortrent.compl  telewizji MTV24.TV. KOMBI w poszukiwaniu „Minerału życia”. Nowy singiel na 45-lecie.


KOMBI - to hity kilku pokoleń i rozpoznawalne brzmienie oparte na kultowych syntezatorach Sławomira Łosowskiego, lidera i założyciela KOMBI.

Piosenka "Minerał życia" zapowiada nową płytę zespołu, która będzie wydana w 2021 r. z okazji jubileuszu 45-lecia KOMBI. Skomponowana i nagrana została, tak zresztą jak pozostałe nowe utwory z płyty, w trudnym, "covidovym" roku 2020. W swojej strukturze i brzmieniach jest na wskroś kombiowa - elektroniczna z wiodącą rolą syntezatorów.

Jej bardzo wyrazisty charakter podkreśla również tekst, którego tematem jest zagubienie się narratora (może nim być każdy z nas) w poszukiwaniu szczęścia gdzieś daleko, podczas gdy jest ono bardzo blisko, czasem wprost pod ręką. Szczęście symbolizuje w piosence tytułowy minerał życia, gwarantujący znalazcy to, co najważniejsze i co wyzwala energię życiową. Tym minerałem życia najczęściej jest ukochana osoba, ale może też być inna wartość, jak wolność, ojczyzna, dom, natura, religia, zdrowie, sztuka... A co jest dla Was minerałem życia?

Posłuchajcie nowego singla KOMBI, „Minerał życia” w serwisach cyfrowych:
http://www.soundline.biz/KombiMineralZycia

Opracował: : MTV24.TV (2021)
COMFORTOWA MUZYCZNA ZIMA 2021 MTV24.TV ComfortRent www.comfortrent.com.pl 
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica