Comfortowa Muzyczna Zima 2021 MTV24.TV : Konkurs i zapraszenie na Sylwestrowa Moc Przebojów 2020 w telewizji POLSAT 31.12.2020 godzina 20.00

Comfortowa Muzyczna Zima 2021 MTV24.TV : Konkurs  i zapraszenie na Sylwestrowa Moc Przebojów 2020 w telewizji POLSAT 31.12.2020 godzina 20.00
Comfortowa Muzyczna Zima 2021 MTV24.TV : Konkurs i zapraszenie na Sylwestrowa Moc Przebojów 2020 w telewizji POLSAT. Już 31.12. zdobądź kalendarz na 2021 telewizji MTV24.TV którego twarzą jest ILONA ADAMSKA .

Sylwestrowa Moc Przebojów 2020: Kto wystąpi? w telewizji POLSAT 31.12.2020 godzina 20.00.domówkę przed telewizorami z Polsatem poleca "Comfortowa Muzyczna Zima 2021"  www.comfortrent.com.pl telewizji MTV24.TV www.mtv24.tv  Chcesz zdobyć kalendarz Ilona Adamska 2021 MTV24.TV.

KONKURS  dla widzów MTV24.TV  w dniu 31.12.2020 w godzinach od 8 - 20 wystarczy wysłać maila na adres: malopolskietv@interia.pl 
 W tytule wpisujemy ILONA ADAMSKA 2021 ComfortRent www.comfortrent.com.pl  & KILOKALORIA https://www.facebook.com/kilokaloria (Kraków), w treści odpowiadamy na jedno muzyczne pytanie które brzmi :

Prosimy wymienić dwa tytuły przebojów 2020 roku w wykonaniu KRIST VAN D

Oraz w 2-3 zdaniach dlaczego to do Ciebie mamy wysłać kalendarz na 2021 rok. wraz z imieniem i nazwą miejscowości z której tego dnia będziecie do Nas pisać .

10 osób które wylosujemy otrzymają zwrotną informację i zostaną poproszone o adres do wysłania kalendarzy wraz z płytami Mietka Jureckiego (Budka Suflera) wydanych przez firmę BNB Records w 2020 roku. "Zanim czas odjedzie"

Konkurs poleca: KILOKALORIA (Kraków) https://www.facebook.com/kilokaloria  Najlepsze  zdorwe jedzenie w Krakowie na 2021 Rok.

A po emocjach konkursowych zapraszamy przed telewizory do  oglądania  SYLWESTROWEJ MOCY PRZEBOJÓW TV POLSAT która startuje od 20 tej .

Największa domówka w Polsce z plejadą znakomitych artystów w Telewizji POLSAT! Ten Sylwester będzie zupełnie inny niż dotychczas. Nowy Rok przywitamy w domach. Dlatego specjalnie dla naszych widzów organizujemy w dwóch studiach specjalne wydarzenie z udziałem wielkich muzycznych gwiazd! Sylwestrowa Moc Przebojów 2020 na żywo w czwartek 31 grudnia o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT, IPLA.TV, Interia.pl oraz Polsat News.

Telewizja POLSAT zaprasza !!
31 grudnia o godz. 20:00 zapraszamy wszystkich na największą domówkę w kraju, podczas której usłyszymy gwiazdy w ich największych przebojach! W naszym studio na żywo zagrają między innymi: Bajm, Doda, Sylwia Grzeszczak, Dawid Kwiatkowski, Enej, Alicja Majewska, Czadoman, Michał Szpak, Lou Bega, Piękni i Młodzi, Stachursky, After Party, Feel, Piersi, Brave & Antek Smykiewicz, Michał Wiśniewski, Mandaryna, Daj to głośniej, Sławomir, Stefano Terrazzino i Liber & InoRos. Usłyszymy „Bailando” i „Vamos a la Playa” w wykonaniu lubianej w Polsce Loony, a zakochani w muzyce lat 90. będą wspominać swoją młodość przy dźwiękach zespołu Fun Factory. Nie ma też na świecie osoby, która nie tańczyłaby w klubie do legendarnej grupy Boney M z Maizie Williams!

Sylwester 2020 będzie inny niż te, które znamy z poprzednich lat. Mimo wszystko spotkamy się z Wami na żywo i zapraszamy do wspólnego świętowania z Polsatem... w domu! Oczywiście z zachowaniem wszystkich rygorów sanitarnych, utrzymując odpowiednio wysoką temperaturę zabawy! Rozkręcimy największą domówkę w Polsce i w szampańskich humorach przywitamy Nowy Rok! A jak wiadomo, na każdej domówce najważniejsza jest muzyka. Dlatego sylwestrowa noc z Polsatem to największe hity ostatnich lat, a nawet dekad!

Występy gwiazd muzycznych to tylko jedna z wielu atrakcji przygotowanych dla naszych gości! Wróżbita Maciej przedstawi horoskop na nadchodzący rok, dotyczący zdrowia, miłości i pracy, Rafał Maserak nauczy nas jak tańczyć w domu, zaś Tomasz Barański i jego grupa NEXT we wspaniałych choreografiach będą towarzyszyć gwiazdom podczas ich występów.

Takiej imprezy jeszcze nie było! Mamy nadzieję, że Sylwester z Polsatem będzie wyjątkowy, niezapomniany i na długo zapadnie w pamięć wszystkich Polaków!

Największą domówkę w Polsce poprowadzą dwie pary: Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz oraz Karolina Gilon i Rafał Maserak.

Zaprasza POLSAT www.polsat.pl

Materiał telewizji POLSAT

Opracował : MTV24.TV (2020) www.mtv24.tv

COMFORTOWA MUZYCZNA & ZDROWA ZIMA 2021 z ComfortRent www.comfortrent.com.pl
& Catering KILOKALORIA (Kraków ) - https://www.facebook.com/kilokaloria  Najlepszey i Najzdrowszy katering Premium w Krakowie.

Ilona Adamska  I.D.Media  twarzą  kalendarza na 2021 rok


Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica