COMFORTOWA ZIMA 2021: LAW BUSINESS QUALITY już w styczniu !

COMFORTOWA ZIMA 2021:  LAW BUSINESS QUALITY  już w styczniu !
Comfortowa ZIMA 2021 ComfortRent Wypożyczalnia Samochodów www.comfortrent.com.pl  MTV24.TV - www.mtv24.tv   poleca styczniowe wydanie Law Business Quality pod redakcją Ilona Adamska, która sama informuje wszystkich o przebiegu pracy nad zimowym wydaniem pisma. W tym wydaniu nie zabraknie strony z MTV24.TV i dokładnie w pierwszym dniu sprzedaży Law Business Quality rusza nowa akcja MTV24.TV.
Ilona Joanna Adamska informuje :
Kochani,
zakończyliśmy prace nad urodzinowym wydaniem naszego magazynu. W ciągu 10 dni magazyn pojawi się w sprzedaży w sieci EMPIK (stacjonarnie w stolicy) oraz na EMPIK.COM. Magazyn będzie można zamawiać także w formie e-booka na Publio.pl.
Przygotowaliśmy dwie okładki do wyboru (to już chyba od roku nasza tradycja, że nigdy nie ma jednej, a nasi Czytelnicy mogą sobie wybierać tą, która jest bliższa ich sercu).
Za zdjęcia odpowiada Dorota Czoch i Marta Balicka.
Ten numer jest podsumowaniem naszych wyjątkowych projektów, które zrealizowaliśmy w ciągu minionego roku, m.in. charytatywnych akcji na rzecz Fundacja Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła oraz Fundacja ART, reaktywacji Europejski Klub Kobiet Biznesu czy kilku projektów książkowych z bohaterkami których rozmawiamy na łamach naszego kwartalnika.
Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość związaną z przesunięciem wydania numeru w czasie, jednak skutki pandemii i kryzys na rynku reklamowym również i nas nie oszczędził.

Opracował: MTV24.TV (2021) www.mtv24.tv 
COMFORTOWA MUZYCZNA & ZDROWA ZIMA 2021 MTV24.TV ComfortRent www.comfotrent.com.pl
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica