COMFORTOWE LATO: NO BROTHERS i O.P.I.U.M nie marnują trudnego czasu

COMFORTOWE LATO:  NO BROTHERS i O.P.I.U.M  nie marnują trudnego czasu
Artur Kmiecik Comfortowe Lato 2020 MTV24.TV
COMFORTOWE LATO telewizji MTV24.TV , zapraszamy na muzyczny przystanek ComfortRent www.comfortrent.com.pl   z NO BROTHERS i O.P.I.U.M. Mamy nadzieję na jeszcze tej jesieni koncerty obu ciekawych formacji w ramach "COMFORTOWEJ JESIENI 2020"

Kilka dni temu, 15 sierpnia 2020 nowosądecki zespół No Brothers czyli Bożena Górecka-Tokarczyk i Artur Kmiecik wypuścili nowy teledysk do utworu "Wszystko w twoich rękach". To przebojowa, pozytywna, pop-rockowa kompozycja z mocnym finałem, solówką gitarową i końcową wokalizą. Polecamy obejrzeć na kanale zespołu www.youtube.com/c/NoBrothers. Pod koniec września pojawi się następny klip do utworu "Tak niewiele". Wyjątkowa pozycja w repertuarze No Brothers, nagrana z kwartetem smyczkowym. Całe lato zespół pracuje w studiu nad nowymi piosenkami, które znajdą się na trzeciej płycie. Patronem medialnym jest MTV.24.TV. Będzie tam szczególny utwór, zatytułowany "Sztagan". To mocny, rockowy, czadowy numer wykonywany przed laty przez Supergrupę Wiosna, znany bardziej jako "Kieliszek nie stoi na stole". Wersja No Brothers będzie wielką niespodzianką. Dla ludzi o mocnych nerwach! A już za tydzień realizują kolejny teledysk do kompozycji Tomka Lubera z Virgin - "Jest ryzyko jest zabawa". Zabawa będzie na pewno ponieważ zdjęcia będą kręcone na jachcie na jeziorze Rożnowskim i w hotelu Heron Live Hotel w Siennej. Premiera w zimie. Historia opisana przez Bożenę w tekście będzie przypominać minione lato.
Równocześnie Artur Kmiecik pracuje z zespołem O.P.I.U.M. czyli Oficjalny Pakt Istot Uzależnionych Muzycznie. Już 28 sierpnia 2020 pojawi się letni teledysk do utworu "Niebo". Mega wesoły, taneczny numer który na pewno zawładnie sercami odbiorców. We wrześniu O.P.I.U.M. zagrają koncerty: 11.09 w Bieszczadach i 20.09 we Wrocławiu. Szczegóły niebawem. Zapraszamy.
Ze względu na sytuację epidemiologiczną odwołano wiele koncertów. No Brothers oraz O.P.I.U.M. nie poddają się. Grają więcej akustycznie, dla mniejszej publiczności, z zachowanie wszelkich, należytych środków i zasad bezpieczeństwa. Liczymy że pandemia niebawem się skończy i wróci bogaty rynek koncertowy.
Polecamy zapoznać się z twórczością No Brothers i O.P.I.U.M.


Opracował : MTV24.TV 2020
Współpraca : COMFORTOWE LATO - www.comfortrent.com.pl ComfortRent  (Kraków )
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica