Dawida Podsiadło & rekordowa liczna fanów.

Dawida Podsiadło & rekordowa liczna fanów.
Uwielbiany przez fanów, ceniony przez krytyków oraz nagradzany na festiwalach i w plebiscytach. Dawid Podsiadło wystąpił dzisiaj, 27 lutego w Pijalni Głównej na zaproszenie organizatorów cyklu „Krynica – Źródłem Kultury”.

Jest jednym z najpopularniejszych gwiazd polskiej muzyki. Dawid Podsiadło (ur. 1993) jest nie tylko piosenkarzem, ale i autorem tekstów. Związany z zespołem „Curly Heads”, którego jest liderem. - „Bogdan Kondracki – producent wiodący. Daniel Walczak – producent i kierownik muzyczny zespołu. Aleksander Świerkot – gitarzysta. Michał Sęk – klawiszowiec, który na tej płycie ma swoich rękach potężnego potwora: olbrzymiego, ciężkiego Hammonda. Piotr Jabłoński – perkusista. Wojciech Król – basista. No i ja” – Dawid. - tak wokalista przedstawia swoją formację.
    Nieco ponad dwa lata temu artysta został laureatem muzycznego show „X Factor”. W finale wykonał utwory „With or Without You” (rep. U2) oraz „Better Than a Dream” w duecie z Katie Melua. Odtąd rozpoczęła się jego błyskotliwa kariera muzyczna. W 2014 roku spadł na niego deszcz nagród, w tym cztery Fryderyki. W krótkim czasie nagrał dwie płyty „Comfort & Happiness” i „Annoyance and Disappointment”, której premiera odbyła się 6 listopada ubiegłego roku. Z promocją tego ostatniego albumu wyruszył w trasę, na której jednym z przystanków koncertowych znalazła się Krynica – Zdrój. I tłumy fanów.
     Organizatorzy cyklu Krynica – Źródłem Kultury: Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A., UM Krynica – Zdrój oraz firma eventova „Especto”.

Małgorzata Kareńska fot. aut.
 
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica