Elvis Presley we wspomnieniach...

Elvis Presley we wspomnieniach...
Elvis żyje!

20 kwietnia br. do internetowych księgarń w Polsce trafi książka pt. „Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz”. Okrzyknięty królem rock’n’rolla Presley do dziś jest jednym z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych muzyków w historii.

Książka „Elvis. Człowiek, którego nigdy nie zapomnisz” jest zbiorem 26 wywiadów z ludźmi prywatnie i zawodowo związanymi z Presleyem. Rozmowy przeprowadził Mariusz Ogiegło, wielki fan muzyka i popularyzator jego twórczości w Polsce, organizator koncertów i wystaw oraz twórca wielu artykułów poświęconych Presleyowi.

Kiedy ponad dwadzieścia lat temu w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Tomicach usłyszałem pierwszy utwór Presleya, nawet nie śmiałem marzyć o tym, że kiedykolwiek zbliżę się do kogoś, kto go znał. Nie mówiąc już o tym, że kiedykolwiek wydam książkę z kilkudziesięcioma wywiadami – przyznaje zadowolony debiutant.

W 2011 roku Mariusz Ogiegło założył bloga „ELVIS: Promised Land”. Piąta rocznica istnienia portalu okazała się wspaniałą okazją do zebrania tekstów na nim opublikowanych i przypomnienia, że Elvis żyje! – w ludzkich wspomnieniach i sercach.

Książka, którą oddajemy w Państwa ręce, jest hołdem oddanym artyście wszechczasów, ale i wyrazem podziękowania jego bliskim i fanom, którzy utrwalają pamięć o Królu z Memphis – mówi redaktor i wydawca książki Agnieszka Żądło z Wydawnictwa Kaligrafia.
Autor: Mariusz Ogiegło
Źródła: www.elvispromisedland.blog.pl

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica