FAJNE BLUZY. PL - TEEKANNE- QUEST - na "MUZYCZNĄ ZIMĘ 2014" MAŁOPOLSKIE.TV ( konkurs dla widzów już w sobotę 01.02.2014r)

FAJNE BLUZY. PL  - TEEKANNE- QUEST - na "MUZYCZNĄ ZIMĘ 2014" MAŁOPOLSKIE.TV ( konkurs dla widzów już w sobotę 01.02.2014r)
"Sexem pachnie noc"-QUEST na "Muzyczną Zimę 2014" MAŁOPOLSKIE.TV
Już w sobotę na antenie telewizji Małopolskie.TV , "Muzyczna Zima 2014" i konkurs z pytaniami nie tylko muzycznymi. Nagrody,upominki od partnerów tegorocznej zimowej zabawy dla widzów czekają. Bluzy na zimowe dni:FAJNE BLUZY.PL (www.fajnebluzy.pl) , zestawy herbat na zimowe wieczory o specjalnych smakach zimy od TEEKANNE i najnowsze single zespołu QUEST z przebojowym nagraniem w remixach na  zimowe muzyczne parkiety "Sexem pachnie noc" z autografami od chlopaków i płyty składanki "Zima 2014". To wszystko podzielone na pięć mega upominków dla widzów malopolskie.tv . Każdy "mega" upominek zawierać będzie : bluzę , zestaw herbat na zimę,i singlowy przebów. a pytania konkursowe już w sobotę 01.02.2014 rok.
 Zapraszamy do wspólnej zabawy i szczęścia wlosowaniu upoinków życzymy .
Małopolskie.TV "Muzyczna Zima 2014" TEEKANNE  jeszcze w lutym zawita do : KRAKOWA , MUSZYNY , ŻEGIESTOWA , CICHE ...   smak teekanne , muzyczna uczta z list przebojów  Top 20 Hits , Top 20 Pl Hits , Top 15 Gold Teekanne Hits . 
Swoje muzyczne propozycje prosimy przesyłać na adres: malopolskietvmedia@interia.pl  , top20hits@interia.pl
W każdą sobotę  najnowsze  notowania list przebojów Małopolskie.TV

 Zaprasza MAŁOPOLSKIE.TV  ( www.malopolskie.tv )

 Współpraca  "MUZYCZNA ZIMA 2014" 
 - TEEKANNE ( www.teekanne.pl )  smaki herbat na zimę 2014
 - FAJNE BLUZY.PL  ( www.fajnebluzy.pl ) - bluzy na  cały rok i "ZIMĘ 2014
 - DEE JAY MIX CLUB  - przeboje na listy przebojów i "Muzyczną Zimę 2014

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica