Gitarzysta Albert Rusnak koncertował w Warszawie.

Gitarzysta Albert Rusnak koncertował w Warszawie.
Polsko - Amerykańska Fundacja Wolności i Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości wraz z Narodowym Bankiem Polskim, zaprosiła gitarzystę Alberta Rusnaka, aby koncertem uświetnił Spotkanie Wybitnie Uzdolnionej Młodzieży i Studentów z całej Polski.
 
Spotkanie Wybitnie Uzdolnionej Młodzieży i Studentów z całej Polski odbyło się 23 listopada w Narodowym Banku Polskim w Warszawie. Kryniczanin Albert Rusnak, zdobywca I miejsc na XIX i XX Konkursach Młodych Muzyków Instrumentalistów w Starym Sączu zapewnił wydarzeniu oprawę muzyczną. Wykonał w większości zaaranżowane przez siebie utwory na gitarę klasyczną, którymi bardzo zaciekawił licznie zebraną publiczność. Goście gromkimi brawami podziękowali za udany koncert.
  Przy pełnej sali im. Władysława Grabskiego przemówienia wygłosili: profesor Adam Glapiński - Prezes Narodowego Banku Polskiego, Jerzy Koźmiński - ambasador RP w USA i wiceminister spraw zagranicznych oraz Prezes Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności, profesor Jerzy Dietl - Prezes Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości.
 
(MK) fot. prywatne A. Rusnak 

 
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica