Grzegorz Markowski & „Perfect” dali czadu.

Grzegorz Markowski & "Perfect" dali czadu.
W sobotni wieczór, w ramach cyklu Krynica – Źródłem Kultury, na scenie Pijalni Głównej pojawił się Grzegorz Markowski z zespołem „Perfect”. Już pierwsze dźwięki wywołały gromkie oklaski publiczności.
 
W sobotę, 21 stycznia na scenie Pijalni Głównej wystąpił zespół „Perfect” i jego lider, charyzmatyczny Grzegorz Markowski. Koncert stał się ucztą dla fanów rockowej kapeli, która istnieje na muzycznym rynku od ponad 35 lat.
   Popularnością grupa cieszy się od początku swojej działalności. Z najwcześniejszego okresu pochodzą takie największe przeboje, jak „Nie płacz Ewka”, „Chcemy być sobą”, „Ale wkoło jest wesoło”, „Niewiele ci mogę dać”, czy „Autobiografia”. Już pierwsze ich dźwięki wywołały gromkie oklaski publiczności, zgromadzonej na koncercie w Krynicy - Zdroju. Z każdym kolejnym utworem chętniej śpiewała razem ze swoim idolem, nie tylko te najstarsze przeboje. – „Dla takich chwil – warto żyć” – wyznał Grzegorz Markowski, gdy fani śpiewali razem z nim do mikrofonu. W programie koncertu znalazły się również utwory z ostatnich albumów „Da da dam”(2014) oraz „Muzyka” (2016).
   Przed gwiazdą wieczoru wystąpił zespół Ornette, którego koncerty stanowią kwintesencją energetycznego rock and roll'a. Kapela zagrała autorski program, przeplatany przebojami gigantów polskiej sceny rockowej w nowatorskich aranżacjach, idealnie wkomponowany w klimat wieczoru. Lider zespołu, Grzegorz "Ornette" Stępień, od 2002 roku związany jest z legendą polskiej sceny muzycznej - Oddziałem Zamkniętym.
    W sobotę, 28 stycznia na scenie Pijalni Głównej Lady Pank, a dzień później Kabaret Skeczów Męczących. Sponsorem głównym cyklu koncertów „Krynica Źródłem Kultury” jest miasto Krynica-Zdrój

Małgorzata Kareńska fot. aut.
 
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica