I Międzynarodowy Plener Artystyczny "WIELKI BŁĘKIT". poleca; BE-ART exclusive i Małopolskie.TV

I Międzynarodowy Plener Artystyczny "WIELKI BŁĘKIT". poleca; BE-ART exclusive  i Małopolskie.TV
autor: Ewa Pohlke
BE-ART exclusive - inetrnetowa galeria sztuki, objęła patronat nad niezwykłym artystycznym wydarzeniem które skupi na płaszczyźnie twórczej, artystów z kilku krajów: Polski, Litwy i Francji. Połączyła ich jedna wielka pasja - sztuka oraz umiłowanie piękna !
I Międzynarodowy Plener Artystyczny "WIELKI BŁĘKIT" odbędzie się w niezwykle malowniczym rejonie Polski na Mazurach. Początek tego wydarzenia przypada na 3 czerwca i trwać będzie przez kolejne 10 dni, w czasie których uczestnicy pleneru, poświęconego pięknu mazurskich pejzaży - będą malować, fotografować, rysować .... szukać inspiracji w przyrodzie aby w finale tego spotkania, każdy z nich, pokazał swój własny WIELKI BŁĘKIT
Dlaczego WIELKI BŁĘKIT ?
Ponieważ to kolor nieba, wody, życia, duchowości, wolności ...
Żyjemy na Błękitnej Planecie - pod jednym wspólnym niebem.

" Błękit to także kolor, który zawsze kojarzył mi się także z moimi ukochanymi Mazurami."
mówi Ewa Pohlke (artystka współpracująca z naszą galerią) pomysłodawczyni, organizator i gospodarz tego wydarzenia.
" Ponieważ plener odbywa się w małej mazurskiej wiosce, a nieopodal jest głębokie jezioro, w którym zawsze przegląda się niebo, to temat i tytuł pleneru wydaje się oczywisty. Każdy malarz, bez względu na to czym się zajmuje i jaki styl preferuje, powinien czerpać inspiracje z natury, ponieważ to przyroda jest najlepszym mistrzem w mieszaniu barw, tworzenia kompozycji i projekcji światła - ona też najszybciej i najskuteczniej nauczy każdego artystę pokory i cierpliwości ! Uczestnikami mazurskiego pleneru będą artyści, którzy na co dzień żyją i tworzą w różnych krajach. Spotkamy się aby odnaleźć, dostrzec i przeżywać wspólnie na Mazurach, ale każdy na swój własny sposób… WIELKI BŁĘKIT !"
I Międzynarodowy Plener Artystyczny
"WIELKI BŁEKIT"  poleca : MAŁOPOLSKIE.TV

Organizator : BE -ART exclusive  ( www.be-art.pl )Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica