Ilona Adamska w oszałamiającej stylizacji na gali LWICE BIZNESU 2017 ( Media Patronat MTV24.TV )

Ilona Adamska w oszałamiającej stylizacji na gali LWICE BIZNESU 2017  ( Media Patronat MTV24.TV )
Ilona Adamska
Ilona Adamska w oszałamiającej stylizacji na gali LWICE BIZNESU 2017

O Ilonie Adamskiej coraz głośniej "na salonach". A to za sprawą nie tylko jej oryginalnej urody, ale przede wszystkim wyjątkowych projektów, które organizuje od lat na rzecz kobiet.
 
Kilka dni temu w warszawskim hotelu Mercure Grand odbyła się gala LWIC BIZNESU organizowana przez wydawcę i redaktor naczelną magazynu Law Business Quality. Impreza zgromadziła ponad 160 osób, a wśród nich sporo gwiazd. Nasza redakcja, która była patronem medialnym wydarzenia wypatrzyła m.in. Sonię Bohosiewicz, Joannę Brodzik, Agnieszkę Kaczorowską czy Edytę Jungowską. 
 
Choć wszystkie gwiazdy wyglądały stylowo, trzeba przyznać, że furorę zrobiła gospodyni wydarzenia - piękna Sanoczanka, która od ponad 12 lat z sukcesem prowadzi własne wydawnictwo i agencję PR - I.D.MEDIA.
 
Ilona Adamska postawiła na niezwykle zmysłową i kuszącą kreację od Anny Cichosz, której kolekcja została także pokazana w trakcie eventu. Welurowa suknia w popielatym odcieniu odważnie eksponowała nogi byłej modelki, a dopełnieniem kreacji była oszałamiająca biżuteria pochodząca z butiku Brylantowe Historie o łącznej wartości prawie 90.000 zł.
 
Trzeba przyznać, że efekt był piorunujący. Ale wcale nas to nie dziwi, gdy uroda i intelekt idą w parze. 
 
Życząc dalszych sukcesów wszystkim nagrodzonym LWICOM BIZNESU, już dziś zapraszamy na urodziny IMPERIUM KOBIET i  Galę Kobieta Biznesu  2017 roku spotkanie z Iloną Adamską, które odbędzie się w połowie grudnia w Krynicy Górskiej. O szczegółach będziemy Was informować na bieżąco na  FB i  stronie  MTV24.TV  , One Media Group , Urodziny Imperium Kobiet  , Nestia TV
 
fot. Witold Szczekowski, Paweł Wodzyński
 
Opracował : One Media Group  dla  MTV24.TV

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica