Kabaret Skeczów Męczących - Pod Prądem

Kabaret Skeczów Męczących - Pod Prądem
W spektaklu „Pod prądem” w Pijalni Głównej, w ramach 3. edycji cyklu Krynica – Źródłem Kultury, wystąpił (29 stycznia) jeden z najbardziej znanych i lubianych polskich kabaretów - Kabaret Skeczów Męczących.

Kabaret Skeczów Męczących – pod tą kontrowersyjną nazwą kryje się jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów - znany jako KSM. Założony został w Kielcach, w 2003 roku. KSM tworzą Karol Golonka, Jarosław Sadza, Marcin Szczurkiewicz, Michał Tercz.
   W najnowszym programie „Pod prądem”, który artyści zaprezentowali w Pijalni Głównej, znalazło się to wszystko, co zna i ceni kabaretowy widz. A więc megawaty energii płynące ze sceny, nietuzinkowe postacie, a przede wszystkim nowe, nieznane dotąd skecze. Spektakl zabrał publiczność w kabaretową podróż po polskich absurdach. Nie obyło się bez bisów, a także spotkania z fanami.
    A w najbliższy piątek, 3 lutego w Pijalni Głównej wystąpi Kazik Staszewski z zespołem „Kult’. Natomiast w niedzielę, solidną porcją dobrego humoru zapewni występ najsłynniejszego kabaretowego trio – Ani Mru Mru.

(MK). fot. aut.
 
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica