KAMALIYA w plebiscycie "Najpopularniejsi 2014 MTV24.TV " i akcji społecznej "Bezpieczny ,bo widoczny"

KAMALIYA w plebiscycie "Najpopularniejsi 2014 MTV24.TV " i akcji społecznej "Bezpieczny ,bo widoczny"
Kamaliya w Krynicy-Zdrój i MTV24.TV
Znane osobistości, gwiazdy ekranu, piosenki , prezydenci i burmistrzowie popierają i wspierają ogólnopolską akcję "Bezpieczny ,bo widoczny" . Tegoroczna akcja "Muzyczna Zima 2015 MTV24.TV" odbywać będzie się pod hasłem "Bezpieczny , bo widoczny" . Nie zabraknie spotkań z gwiazdami , specjalnych wydawnictw fonograficznych ,  w specjanej kawiarence MTV24.TV  odbywać będą się dzwiękowe wydania naszych list przebojów , konkursy z nagrodami min.od firmy "Bartek" -partner akcji "Bezpieczny , bo widoczny " , degustacje  herbaty i ich smaków na tegoroczną zimę 2015 roku. Gościem specjanym promoującym swoje dwa promocyjne albumy  ( dvd i cd ) gwiazdy muzyki tanecznej KAMALIYA , która spotka się z swoimi fanami , podpisywać będzie plyty i specjany kalendarz na 2015 rok ( wydawncitwo limitowane ) wydawca Music Media Press.
 
Przypominamy o trwającym plebiscycie na "NAJPOPULARNIESI 2014 MTV24.TV" , w plebiscycie oddajemy głosy na swoich ulubionych artystystów. Kamaliya jest nominowana w trzech kategoriach . Z okazji świąt Bozego Narodzenia wśród widzów glosujących w dniach 14.XII do 20.XII. na artystkę rozlosujemy cztery bezpłatne talony na obuwie firmy "Bartek" - "Bezpieczny,bo widoczny" poleca MTV24.TV.

Kamaliya nominowana jest w następujących kategoriach :

- WOKALISTKA ROKU
- PŁYTA ROKU ( dance )
- PRZEBÓJ ROKU " Never Wanna Hurt You ( Bad Lobe , Baby ) nagranie wykonane na Miss Supranational

Glosy wysyłamy do dnia 31.XII.2014 na adres : najpopularniejsi@gmail.com

Dla fanów Kamlaiya mamy zdjęcia specjanie wykonane w gardeobie tuż przed tegoroczną edycją wyborów Miss Supranational 2014, które odbyły się w Krynicy-Zdrój .
Autorem zdjęć jest: Artur Kulakowski / Music Media Press

"MUZYCZNA ZIMA 2015" MTV24.Tv " BEZPIECZNY , BO WIDOCZNY" od 20.I.2015 -22.III.2015 MTV24.TV

Opracował : Music Media Press dla MTV24.TV

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica