Kasia Stanek pokonała góralkę Basię Gąsienicę – Giewont.

Kasia Stanek pokonała góralkę Basię Gąsienicę – Giewont.
Kasia Stanek i Basia Gąsienica – Giewont, obie w drużynie Marii Sadowskiej. Na ringu sądeczanka pokonała góralkę spod Tatr. W drugiej Bitwie „The Voice of Poland” dziewczyny wykonały przebój Moloko „Sing It Back” .

W ostatnim wyemitowanym na antenie TVP 2 odcinku trzeciej edycji programu „The Voice of Poland” (19 pażdziernika) Katarzyna Stanek wystąpiła w duecie z Basią Gąsienicą – Giewont, którą pokonała. - „Kasia jest jeszcze zielona w porównaniu z Basią, ukształtowaną artystką, która śpiewa w Piwnicy pod Baranami. Jednak chcę nadal szlifować ten diament. Kasia zostajesz ze mną” – ogłosiła swój werdykt trenerka Maria Sadowska.
    Wokalistki dwukrotnie wykonały refren utworu wykonywanego utworu, co zdarzyło się Po raz pierwszy. - "To była taka petarda. Fantastyczna prezentacja. – mówiła Edyta Górniak, która ostatecznie wybrała Kasię – „Bardziej stylowo, smacznie, tajemniczo i uwodzicielsko zaśpiewała dla mnie Kasia”. Na sądeczankę zagłosował też Marek Piekarczyk. – „Basia, jesteś jak scenie jak lodowiec górski. Wszystko zmiatałaś po drodze, ale Kasi nie zmiotłaś”.
     Kasia Stanek jest absolwentką Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Nowym Sączu I stopnia w klasie fortepianu. Przez dwa lata pobierała lekcje śpiewu klasycznego na II stopniu Szkoły Muzycznej. Obecnie studiuje Edukację Muzyczną na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Była wokalistką rockowego zespołu WalkMan, a od roku jest wokalistką w Pilichowski Band. Zajmuje się tworzeniem piosenek, głównie pop – rockowych. Na przesłuchaniu w ciemno „Voice of Poland” wykonała utwór Kate Bush „Running up that hill”.

Małgorzata Kareńska fot. screen

Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica