Koncert Mikołajkowy. Dzieci i młodzież zaprezentowali talenty.

Koncert Mikołajkowy. Dzieci i młodzież zaprezentowali talenty.
9 grudnia (niedziela) w Koncercie Mikołajkowym dla publiczności wystąpiły krynickie dzieci i młodzież. W sali koncertowej Pijalni Głównej najmłodsi mieszkańcy uzdrowiska zaprezentowali talenty wokalne i taneczne. 

     Szczelnie wypełniona widownia obejrzała akrobatyczne popisy grupy Butterfly Crew, a także zespołów tanecznych: „Rytmiks, Funky Dolls, „Let`s dance”, oraz sądeckich cheerleaderek - „Cheer NS”. Wystąpiły również wokalistki „Studia Piosenki”. Na imprezę zaprosiło Centrum Kultury oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krynicy - Zdroju
     Natomiast 15 grudnia (sobota) o godz. 15. 30 na scenie Pijalni Głownej zaprezentuje się Zespół Tańca Artystyczego "Miniatury" z CK, który w tym roku obchodził srebrny jubileusz. Grupa baletowa powstała w listopadzie 1987 roku z inicjatywy  choreografa, tancerza i pedagoga Władysława Szlęka .Początki działalności były bardzo trudne. Brakowało sali i przyrządów do ćwiczeń, kostiumów, luster oraz akompaniatora. Władysław Szlęk nadzorował prace remontowe, ale też zajmował się repertuarem, choreografią, ćwiczeniami, projektował i tworzył kostiumy sceniczne. Dzięki niemu zespół ma na swoim koncie kilkaset przedstawień, zawsze entuzjastycznie przyjmowanych przez publiczność.

(red. M) fot.aut.
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica