Krynica: Alle Zima. Koncerty i zabawy na śniegu z TVN

Krynica: Alle Zima. Koncerty i zabawy na śniegu z TVN
     Rozpoczęły się ferie zimowe, a wraz z nimi wystartowała impreza na świeżym powietrzu „AlleZima”. Na stokach polskich kurortów zobaczyć można m.in. Dorotę Gardias, pogodynkę TVN oraz Oliviera Janiaka, dziennikarza i prezentera. Gościem jest też Tomasz Jacyków, kontrowersyjny i surowy dyktator mody.      

     12 lutego „AlleZima” zawitała ponownie do Krynicy. Na Jaworzynie czekało wiele atrakcji, rozegrane zostały konkursy oraz zawody snowbordowe i narciarskie. Można też było zapoznać się z nowościami sprzętu narciarskiego i dobrać najlepsze dla siebie narty lub deskę. Wieczorem na Deptaku rozstawiony został namiot, w którym wystąpili uczestnicy programu „You can dance” . Odbył się tu również koncert Sidney`a Polaka. 
     Zdecydowaną większość publiczności stanowili ludzie w wieku licealnym, chociaż było też trochę osób starszych. Młodzież dobrze się bawiła przy znanych utworach z repertuaru Sidney`a. Artysta wykonał m.in. piosenki „Otwieram wino”, „Chomiczówka”, „Butelki”, „Natalia”, „Deszcz”. Muzyk bisował, a publiczność tańczyła i podskakiwała tak, że aż podłoga się zatrzęsła.

***
      Sidney Polak jest muzykiem, kompozytorem, perkusistą i autorem tekstów, który wykonuje rap, hip – hop, reggae. W 2004 roku dostał „Fryderyka” w kategoriach: najlepszy album roku, kompozytor i autor(muzyka alternatywna). W tym zaś roku jest nominowany do „Viva Comet 2010” w dwóch kategoriach: Artysta roku i Przebój 10 – lecia, za utwór „Otwieram wino”.

(MK)
 
Autor: Webmaster

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica