Krynicka Organizacja Turystyczna promuje uzdrowisko.

Krynicka Organizacja Turystyczna promuje uzdrowisko.
W warszawskim hotelu Gromada (7 grudnia) spotkali się przedstawiciele Stowarzyszenia Dziennikarzy - Podróżników „Globtroter” i małopolskiej branży gastronomicznej, hotelarskiej oraz turystycznej i innych. Wśród uczestników była Krynicka Organizacja Turystyczna.

Goście z Małopolski przywieźli ze sobą nie tylko ciekawe prezentacje miejscowości, ale również wybranych firm, odgrywających ważną rolę w turystyce na tym terenie. Sądecczyzna jest bowiem regionem godnym odwiedzania o każdej porze roku. W swojej ofercie ma propozycje dla narciarzy, turystów i kuracjuszy.
  Krynicę reprezentowali m.in. przedstawiciele stacji narciarskiej Jaworzyna Krynicka i Stowarzyszenie Krynicka Organizacja Turystyczna. - „Przygotowałem prezentację z zimową ofertą uzdrowiska, a także materiały nagrane na płytach CD do publikacji. - mówił Daniel Lisak, kierownik biura. - „Na koniec został wylosowany voucher pobytowy dla dwóch osób w Pensjonacie Małopolanka”.
  
Urząd Miasta przygotował niespodziankę - duży kalendarza na 2012 rok. Dzięki temu uczestnicy spotkania dowiedzieli się o nowościach i atrakcjach Krynicy - Zdroju , a także kolei liniowej i stacji narciarskiej na Jaworzynie. Do dyspozycji narciarze mają nowoczesne trasy zjazdowe, hotel – na szczyt sezonu z kompletem rezerwacji – karczmy i inne obiekty zaplecza.
*****
Powstałe 20 lat temu Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich Globtroter zrzesza ok. 400 dziennikarzy prasy, radia i telewizji, wśród których znajdują się Michał Fajbusiewicz, Ryszard Badowski, Beata Pawlikowska. Członkiem honorowym jest m.in. Zygmunt Broniarek. Globtroter skupia również szesnastu członków wspierających tj. znanych podróżników jak Andrzej Urbańczyk czy Bożena Jarnot, polski Konsul Honorowy na Hawajach. Każdego roku Globtroter przyznaje nagrody za najlepsze publikacje turystyczne. Współpracuje z ministerstwami turystyki, liniami lotniczymi i biurami podróży.
 
(MK)

Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica