Media Patronat MTV24.TV : "DIAMENTY KOBIECEGO BIZNESU. KOBIETY, KTÓRE ZMIENIAJĄ ŚWIAT"

Media Patronat MTV24.TV :  "DIAMENTY KOBIECEGO BIZNESU. KOBIETY, KTÓRE ZMIENIAJĄ ŚWIAT"
Telewizja MTV24.TV i Music Media Press media patronat nad nowym wydawnictwem Ilony Adamskiej , książki "Diamenty Kobiecego Biznesu , Kobiety, które zmieniają świat" i wręczenie statuetek Diamenty Kobiecego Biznesu 2019.

 Najnowszy projekt Ilony Adamskiej to zbiór wywiadów z kobietami pełnymi pasji, które odważnie wytyczają cele, które udowadniają, że nie ma rzeczy niemożliwych. Które pokazują, że sukces to połączenie ciężkiej pracy, wytrwałości, pokory, ale też szczypty szczęścia.

Ilona Adamska o książce :
Chciałam stworzyć coś w rodzaju „skarbnicy inspiracji” dla tych wszystkich, którzy boją się zaryzykować. Którzy boją się postawić kropkę nad „i”. Którzy tak, jak ja kiedyś, nie mieli kogoś, kto wskazałby im właściwą drogę, podpowiedział, jak działać, by odnieść sukces i co w drodze na szczyt jest najważniejsze...

Bohaterki mojej książki dzielą się swoimi doświadczeniami, sukcesami, ale też porażkami. Pokazują, że kluczem do sukcesu jest robienie tego, co się kocha.

Wszystkie zgodnie potwierdzają, że w życiu czasem trzeba postawić wszystko na jedną kartę, zaryzykować i dokonać nieoczywistych wyborów.

Premiera książki już 11.10.2019 roku w Warszawskim klubie Loft 44.

Opracował : MTV24.TV / Music Media Press ( 2019 )
Współpraca ; I.D.Media ( 2019 )

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica