MEDIA PATRONAT MTV24.TV: Przedsiębiorczość jest kobietą. Słów kilka o Europejskim Klubie Kobiet Biznesu

MEDIA PATRONAT MTV24.TV: Przedsiębiorczość jest kobietą. Słów kilka o Europejskim Klubie Kobiet Biznesu
Comfortowa ZIMA 2021 MTV24.TV - Media Patronat Przedsiębiorczość jest kobietą. Słów kilka o Europejskim Klubie Kobiet Biznesu Poleca MTV24.TV www.mtv24.tv  , ComfortRent - www.comfortrent.com.pl  

Integracja kobiet biznesu z różnych krajów Europy oraz promowanie kobiecej przedsiębiorczości to główne założenia Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu, którego założycielką jest Ilona Adamska, na co dzień wydawca i redaktor naczelna Law Business Quality i Imperium Kobiet, inspiratorka, motywatorka, autorka książek.

Członkiniami Klubu są panie na stałe mieszkające m.in. w Wielkiej Brytanii, Belgii, Norwegii, Holandii, w Niemczech czy Włoszech.

- Poprzez działalność EKKB chcę ułatwić nawiązanie kontaktów i relacji biznesowych przedsiębiorczym kobietom. Chcę je wspierać PR-owo, integrować poprzez inspirujące spotkania i kongresy, a także wyjazdy integracyjne. W programie mamy także organizowanie akcji społecznych, charytatywnych. - mówi w rozmowie z naszą telewizją Ilona Adamska.

Mimo pandemii Klub nie przestał działać. Swoją działalność przeniósł do sieci.

- Postanowiłam wyjść ze swojej strefy komfortu i przenieść spotkania do Internetu, na platformę ZOOM. Jesteśmy już po pierwszym grudniowym spotkaniu. Kolejne już za chwilę. Dodatkowo rozpoczęłam nagrywanie wywiadów na kanał YouTube z członkiniami Klubu w małej kameralnej grupie 5 osób. Spotykamy się raz w miesiącu i rozmawiamy na wybrany temat. Pierwszy panel dyskusyjny dotyczył bycia liderką, drugi, styczniowy, będzie o działaniach CSR-owych i o pomaganiu. Poprzez wywiady chcę pokazywać i promować nasze Klubowiczki, pokazywać, jak prężnie działają. Dać im możliwość zaistnienia w sieci. Bo dbanie o PR i wizerunek członkiń Klubu to jedno z najważniejszych założeń EKKB. Ponadto ruszam z cyklem wywiadów z kobietami biznesu na stronie magazynu LAW BUSINESS QUALITY, a w lutym ze stworzeniem inspirującego ebooka, który będzie opowiadał o początkach drogi do sukcesu naszych członkiń. Chcę, by ebook był źródłem inspiracji głównie dla młodych ludzi, studentów, którzy często nie wiedzą, jaką drogę wybrać. - mówiła niedawno w rozmowie z portalem Naszbiznes24.pl założycielka Klubu.

Dlaczego warto przystąpić do Klubu? Bo oferuje znacznie więcej niż większość Klubów działających na polskim rynku.

Prężnie działająca w świecie mediów Sanoczanka ma przede wszystkim ogromne zaplecze w postaci własnych magazynów, 6 portali, które wydaje i osobiście prowadzi. Dodatkowo współpracuje z ponad 20 innymi serwisami w sieci, które promują działania Klubu i ich Klubowiczek.

Ilona Adamska prowadzi na co dzień własną agencję PR oraz agencję eventową. Zna się na promowaniu kobiecych biznesów jak mało kto. Sama wielokrotnie nagradzana była statuetkami za wspieranie kobiecej przedsiębiorczości oraz kreatywność w biznesie. Agencja I.D.MEDIA, którą założyła 14 lat temu, zdobyła w 2019 roku tytuł FIRMY ROKU, a sama Adamska nagrodzona była statuetką "Businesswoman Roku" przez Centralne Biuro Certyfikacji Krakowej.

Warto dodać, że Ambasadorką Klubu została ceniona kobieta biznesu - Teresa Rosati, która wraz z Iloną promuje swoją twarzą działalność Klubu.

Pod koniec roku 2020 Ilona Adamska nawiązała współpracę z organizacją działającą wspólnie z Ambasadą Hiszpanii – Hiszpania de Luxe – z którą organizuje w czerwcu duży festiwal modowy w Madrycie pod patronatem Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu. Organizacja została partnerem Klubu, który ma w planach zorganizowanie wyjazdu do Hiszpanii i nawiązanie współpracy z tamtejszymi klubami biznesowymi dla kobiet.

Jeśli chcesz przystąpić do Klubu, który medialnie wspierany jest przez naszą telewizję napisz na info@idmedia.pl.

Polecamy i zapraszamy

Opracował: MTV24.TV (2021)
Współpraca: COMFORTOWA ZIMA 2021  ComfortRent - www.comfortrent.com.pl  


Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica