Mister Supranational 2016. Po raz pierwszy zostanie wybrany najprzystojniejszy...

Mister Supranational 2016.  Po raz pierwszy zostanie wybrany najprzystojniejszy...
3 grudnia po raz pierwszy wybrany zostanie Mister Supranational 2016. Najprzystojniejsi mężczyźni przyjadą do Krynicy - Zdroju z całego świata. Polskę reprezentować będzie Rafał Jonkisz, Mister Polski 2015, półfinalista Mister World 2016.
 
3 grudnia (sobota) Rafał Jonkisz będzie bronił polskich barw walcząc o tytuł najprzystojniejszego mężczyzny świata z blisko 40 konkurentami. Na scenie w Krynicy - Zdroju pojawią się same kobiece gwiazdy, Monika Lewczuk i Blue Cafe. Takiego show jeszcze nie widzieliście. W jury zasiądzie Rafał Maślak, Mister Poland 2014.
   Dzień wcześniej, 2 grudnia (piątek) w Krynicy o koronę Miss Supranational 2016 powalczy ponad 80 najpiękniejszych kobiet świata. Swojej następczyni przekaże ją Stephania Stegman z Paragwaju, Miss Supranational 2015. Polskę w tym roku reprezentować bedzie Ewa Mielnicka, Miss Polski 2014. Oprócz tego publiczność usłyszy takie gwiazdy, jak Michał Szpak, Andrzej Cierniewski i Pectus.
    A na zakończenie, 4 grudnia 24 finalistki z całego kraju rywalizować będzie o tytuł najpiękniejszej - Miss Polski 2016. Ale tylko jedna z nich otrzyma koronę z rąk ustępującej Magdaleny Bieńkowskiej. A wśród gwiazd usłyszymy Grzegorza Hyży. Konkurs piękności będzie transmitowany na żywo poprzez telewizję i Internet. Bilety do kupienia na kupbilet.pl

(MK) fot. plakat. 
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: UM Krynica - Zdrój.

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica