MTV24.TV poleca i patronuje : „Mon Chéri Paris” - wystawa fotografii Justyny Radzymińskiej.

MTV24.TV poleca i patronuje : "Mon Chéri Paris" - wystawa fotografii Justyny Radzymińskiej.
Patronat :MTV24.TV / Music Media Press
Kiedy wydawało się, że Paryż pokazano już na wszystkie możliwe sposoby, ta wystawa może zaskoczyć. Jak ostrzega autorka, możesz się rozczarować, jeśli liczysz na kolejny standardowy przegląd zabytków.

„Mon Chéri Paris” - wystawa fotografii Justyny Radzymińskiej.

Paryż, zwany miastem sztuki i miłości, w którym właśnie poprzez fotografie autorka pragnie nas rozkochać …! Kiedy wydawało się, że Paryż pokazano już na wszystkie możliwe sposoby, ta wystawa może zaskoczyć. Z przechadzek, niekoniecznie wydeptaną turystycznie ścieżką, Justyna Radzymińska ukazała piękno Paryża z innego punktu widzenia niż znane nam wszystkim, kadry sprzedawanych na ulicach pocztówek. Jak ostrzega autorka, możesz się rozczarować, jeśli liczysz na kolejny przegląd zabytków.
Na wystawę składają się dwie serie zdjęć, po 14 ujęć każda. Czarno-biała reporterska i dość energiczna odsłona francuskiej stolicy mieści się w formacie 40×60 cm. Druga seria, to podświetlone fotografie zaprezentowane w formie kinkietów, które swoją kwadratową dość miniaturową formą tworzą cykl paryskiej architektury.

Justyna Radzymińska - absolwentka Europejskiej Akademii Fotografii w Warszawie; laureatka nagród m. in. Grand Prix w ogólnopolskim konkursie fotograficznym w kategorii Człowiek w 2009 r. oraz 1-go miejsca w ogólnopolskim konkursie fotograficznym w kategorii Człowiek w 2010 r. i w 2012 r. ; instruktorka fotografii w klasycznej ciemni fotograficznej w Domu Kultury Śródmieście w Warszawie w latach 2010-2012 r.; założycielka i właścicielka atelier fotograficznego w Warszawie; autorka pięciu wystaw indywidualnych.
Serdecznie zapraszamy na WERNISAŻ wystawy „Mon Chéri Paris”, który odbędzie się w poniedziałek 19 października o godzinie 19.30.
Wystawę oglądać można od 19.10.2015 do 22.11.2015 r. w Le Bistro Rozbrat w Warszawie na ul Rozbrat 44a.
Do obejrzenia wystawy i zakupu prac zaprasza
Lidia Bąk

Media patronat : MTV24.TV  / Music Media Press
Opracował :  BE-ART Lidia Bąk  /  Music Media PressKomentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica