Nagrody IMPERIUM KOBIET pod patronatem MTV24.TV

Nagrody IMPERIUM KOBIET  pod patronatem MTV24.TV
Ulubiony magazyn niezależnych kobiet nagrodził prawie 30 wyjątkowych firm statuetkami IK MAGAZINE AWARDS WOMEN’S PRESTIGE. Kto znalazł się w gronie szczęśliwych laureatów? Znamy odpowiedź. Są wśród nich takie marki jak KUMAZU, AZETA BIO czy KLINIKA KORONA.

Ósme urodziny magazynu „Imperium Kobiet” przebiegały w wyjątkowej atmosferze – na wielką galę, która odbyła się w znanym warszawskim klubie LOFT44 przybyło ponad 120 gości. Wśród przedstawicieli świata biznesu i kultury wypatrzeć można było znane z małego i dużego ekranu twarze.

Impreza była połączona z premierą książki Ilony Adamskiej, red. naczelnej magazynu, pt. „W realu i w sieci, czyli co jest ważne w biznesie i nie tylko. Część druga”. Pochlebne opinie pierwszych czytelników świadczą o tym, że książka z pewnością powtórzy sukces pierwszej części!

Event poprowadziła sama Autorka. O oprawę artystyczną zadbali Michał Borowski, Magdalena Szymańska i Beata Galemba, kreując przekrój zróżnicowanych muzycznych światów. Najwięcej emocji wzbudził jednak moment rozdania prestiżowych statuetek IK MAGAZINE AWARDS WOMEN’S PRESTIGEwyróżniającym się na polskim rynku markom skierowanym do kobiet, które kierują się zasadami biznesowego fair play oraz charakteryzują się wysoką jakością produktów i usług.

Wśród nagrodzonych firm znalazła się NOVA Kosmetyki – marka, której profesjonalizm jest priorytetem:

- Jest nam niezmiernie miło, iż NOVA Kosmetyki znalazła się wśród wyróżnionych firm. Praca jest naszą pasją, dlatego jeszcze bardziej cieszy nas, że doceniony został profesjonalizm, z jakim podchodzimy do każdego klienta. Obiecujemy, że jakość naszych produktów, która jest dla nas niezwykle ważna, zawsze będzie na jak najwyższym poziomie. - wyznała wzruszona Anna Gołębiowska-Pilch.

Dla kolejnego laureata, marki Kumazu produkującej kosmetyki do włosów hand-made, statuetka jest najwyższym wyrazem uznania dowodem na to, że warto stawiać samemu sobie wysoko poprzeczkę.

– Każdy nagroda ma dla mnie ogromne znaczenie, tym bardziej przyznawana dla marek i firm oferujących produkty najwyżej jakości. Misją mojej firmy jest produkcja bezpiecznych kosmetyków, dlatego każdy nasz preparat jest używany przeze mnie i moją rodzinę. Wierzę, że w biznesie liczy się cierpliwość, wytrwałość i życie w zgodzie ze sobą, swoimi wartościami i ideałami. Nagrody przyznawane marce Kumazu dowodzą zatem, że podążam dobrą drogą, a produkty, które oferujemy znajdują uznanie wśród coraz liczniejszej rzeszy Klientów i redaktorek pism kobiecych. – powiedziała Karina Kondeja-Wojtczak, założycielka marki.

Wśród laureatów IK Magazine Awards Women’s Prestige nie mogło też zabraknąć marki Azeta Bio oferującej organiczne kosmetyki dla dzieci i mam: – Jestem niezwykle dumna, że marka Azeta Bio w tak szybkim tempie skradła serca wielu przyszłych mam i ich maluszków. Prestiżowa nagroda w plebiscycie zorganizowanym przez magazyn „Imperium Kobiet” dowodzi, że organiczne kosmetyki i pasty do zębów, które znalazły się w ofercie mojej firmy, to strzał w dziesiątkę. Statuetkę chciałabym dedykować mojemu mężowi, Marcinowi, który jak na ojca sukcesu przystało, postawił kropkę nad „i” w najważniejszym momencie – decyzji o podjęciu współpracy z włoskim brandem. – powiedziała Agnieszka Stępień, właścicielka firmy Azeta Bio.

Wzruszenia i radości nie kryła też, Agnieszka Janisz z Kliniki Korona, – miejsca, które łączy troskę o zdrowie i urodę swoich klientek: – Jestem niezwykle dumna i szczęśliwa z powodu przyznanej nagrody i tego, że mogłam znaleźć się w gronie tak wyjątkowych businesswoman, które swoją postawą udowadniają, że pomysł, pasja i wiara w swój biznes mogą przenosić góry. Mam nadzieję, że ta nagroda stanie się wspaniałą inspiracją dla mnie, mojego niezrównanego Zespołu oraz dla moich cudownych Klientek!

Wysoka jakość usług to cecha wyróżniająca innego laureata, biura rachunkowego Ekspert: - Statuetkę z rąk Ilony Adamskiej przyjęłam z nieskrywaną radością i dumą. Nagroda jest dla mnie wyznacznikiem dążenia do profesjonalizmu, mającym swe przełożenie na rosnące zaufanie Klientów. Możliwość znalezienia się w gronie wyjątkowych osób – zarówno na gali, jak i na kartach książki Ilony Adamskiej – to ukoronowanie mojej pracy, którą wykonuję z radością i wielką pasją. Daje mi to ogromną satysfakcję i świadomość, że idę w dobrym kierunku. – wyznała Monika Gościmińska, właścicielka biura rachunkowego Ekspert.

Z nieskrywaną radością, dumą i zaskoczeniem odebrała statuetkę IK Magazine Womens Awards Małgorzata Kapuściak, autorka skierowanego do młodzieży projektu „The Butterfly Effekt”: – Dla „Dziewczyny w trampkach” to ogromny sukces, tym bardziej, że to już drugie w tym roku tak ważne wyróżnienie na moim koncie. Mam nadzieję, że dla wielu młodych i ambitnych osób, moja postać będzie inspiracją w drodze do własnego sukcesu. Bo właśnie po to powstała „Dziewczyna w trampkach” – aby poprzez własną historię móc motywować innych do walki o własne szczęście.

Pod wielkim wrażeniem gali zorganizowanej przez agencję PR I.D.Media była też Sara Zalewska, właścicielka marki Zalla by Sara Zalewska:

– Ta statuetka to dla mnie niesamowita motywacja, dzięki której wiem, że osiągnę jeszcze więcej. Dzięki nagrodzie IK Magazine Womens Awards jeszcze bardziej utwierdziłam się w przekonaniu, że to co robię ma ogromny sens, a moja wiara ma swoje przełożenie nie tylko na wzrost liczny zadowolonych klientów. Sama gala była dla mnie niepowtarzalną okazją do nawiązania kontaktów biznesowych, które, mam nadzieję, już niedługo zaprocentują!

Każdy z tych elementów sprawił, że 8. urodziny magazynu „Imperium Kobiet” to wydarzenie, o którym jeszcze długo będzie się mówić! Materiał  dzięki uprzejmości  IMPERIUM KOBIET  i portalu  Planeta Kobiet  partnera  medialnego  telewizji  MTV24.TV

 Opracował : Fonomedia Group  dla  MTV24.TV

 
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica