Najpopularniejsi Roku 2020 MTV24.TV: Светлана Демьяненко Artysta "Braterstwo Ponad Podziałami"

Najpopularniejsi Roku 2020 MTV24.TV: Светлана Демьяненко Artysta "Braterstwo Ponad Podziałami"
Najpopularniejsi Roku 2020 MTV24.TV: Светлана Демьяненко Artysta " Braterstwo Ponad Podziałami"
Na plebiscyt zaprasza ComfortRent - www.comfortrent.com.pl  i MTV24.TV www.mtv24.tv

Prezentujemy artystkę która zasługuje na miano osoby łączącej kulturę Białorusi z naszym krajem. Kapituła tegorocznych nagród MTV24.TV , Law Business Quality i Planeta Kobiet , nagrodziła Светлана Демьяненко. w kategorii ARTYSTA "BRATERSTWO PONAD PODZIAŁAMI" NAJPOPULARNIEJSI 2020 .

Светлана Демьяненко
Utalentowana i posiadająca wykształcenie w kierunku malarka z Mińska na Białorusi. Jej specjalizacją są portrety. Swoją karierę rozpoczęła w parku Czeluskincew miejscu gdzie pracowała bohema artystyczna Mińska.
Jej kariera artystyczna nabrała jednak rozpędu po przyjeździe w 2012r do Polski. Tu artystka znalazła nieograniczony rynek zbytu na jej twórczość. Dzięki temu po uzyskaniu niezależności finansowej mogła skupić się również na działalności niekomercyjnej i charytatywnej.
Jej prace wystawiane były już w Polsce, Niemczech i Białorusi gdzie każdorazowo media doceniały jej niekonwencjonalne podejście do portretów gdzie jej mottem artystycznym jest: Uchwycić duszę zaklętą w spojrzeniu.

Ze względu na obecną sytuację pandemiczną , spotkanie z artystką , połączone z wernisażem i wystawą prac odbędzie się latem 2021 roku. Statuetkę w imieniu MTV24.TV, Law Business Quality , Planety Kobiet wręczy Ilona Adamska .

Partnerem spotkania jest ComfortRent - www.comfortrent.com.pl 

Opracował : MTV24.TV (2021)  & ComfortRent www.comfortrent.com.pl 
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica