Nowy Sącz. Oldtimery na zakończenie sezonu 2016

Nowy Sącz. Oldtimery na zakończenie sezonu 2016
Zabytkowe, klasyczne i unikatowe pojazdy można było podziwiać na sądeckim rynku. Zlot oldtimerów zakończył sezon 2016 grupy Youngtimer Nowy Sącz i przyjaciół.
 
Zlot Pojazdów Zabytkowych i Unikatowych jest okazją do tego, aby podziwiać pojazdy, które rzadko się spotyka na ulicach. To zabytkowe auta i motocykle, klasyczne limuzyny oraz niespotykane marki samochodów oraz jednośladów z całego świata. - Bardzo się cieszę, że do Nowego Sącza tak chętnie z całego regionu przyjeżdżają właściciele samochodów zupełnie wyjątkowych, które gromadzą naprawdę wielu sądeczan na płycie Rynku. – mówi prezydent Nowego Sącza, który przyglądał się zabytkowym pojazdom. - To kolejny raz kiedy możemy podziwiać pojazdy zabytkowe i unikatowe, a ponieważ sprzyja nam pogoda, tym większa przyjemność towarzyszyć podczas tego wydarzenia wszystkim pasjonatom samochodów z duszą.
    Po prezentacji w Nowym Sączu uczestnicy zlotu w paradzie przejechali do Starego Sącza. Tutaj wręczono nagrody, wśród których znalazła się nagroda dla najstarszego pojazdu, najmłodszego i najstarszego uczestnika rajdu.  Wydarzenie zakończyło ognisko dla zlotowiczów na ranczu u Wacka – czyli Kordiana Cieślika w Żeleżnikowej. Patronat nad wydarzeniem objął prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak. Organizator: Zlotu Pojazdów Zabytkowych i Unikatorwych: grupa Youngtimer Nowy Sącz.

Małgorzata Kareńska fot. aut. 
 
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica