Nowy Sącz. Setki zwiedzających na VII Sądeckich Targach Ślubnych.

Nowy Sącz. Setki zwiedzających na VII Sądeckich Targach Ślubnych.
Pokazy sukni ślubnych top trendy, damskiej bielizny, a dla mężczyzn – garniturów. Liczne stoiska z tortami, biżuterią, dekoracje stołów, zaproszenia - akcesoria niezbędne do zawarcia związku małżeńskiego.
 
W nowosądeckiej hali MOSiR w niedzielę, 22 stycznia odbyły się VII Sądeckie Targi Ślubne, jedyna w swoim rodzaju okazja do zapoznania się z ofertami ślubnymi rozmaitych firm.  Liczne stoiska odwiedziły setki osób, nie tylko te, które w najbliższym czasie planują zawrzeć małżeństwo. Na wybiegu można było zobaczyć modelki i modeli, którzy zaprezentowali najnowsze trendy w ślubnej modzie. Ślubne fryzury i makijaże, stroje wieczorowe oraz bieliznę. Była też to wyjątkowa okazja, aby obejrzeć albumy, zaproszenia i wszelkie dekoracje.
     Targom towarzyszyło wiele innych atrakcji, w tym konkursów. Można w nich było wygrać nawet ślubną suknię i garnitur. Poza tym do wygrania były między innymi biżuteria, vouchery do SPA, bony zniżkowe. Nie zabrakło pokazów sztuki barmańskiej, iluminacji oraz degustacji przygotowanych przez firmy cateringowe, ciastkarnie. Organizatorem VII Targów Ślubnych jest Begiedesign. Patronat Honorowy Prezydenta Nowego Sącza.

Małgorzata Kareńska fot. aut.
 
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica