Patronat MTV24.TV : Robert Janowski "Muzyka mojego życia" ( wydawca Agora )

Patronat MTV24.TV  :  Robert Janowski "Muzyka mojego życia"  ( wydawca Agora )
"Muzyka mojego życia" to wspaniała książka samego Roberta Janowskiego , o niej , nowej płycie , i swoim muzycznym życiu porozmawiamy już 29 października na specjalnym spotkaniu w salach hotelu "Casa" w Nowym Targu . Nie zabraknie uroczystości wręczenia specjalnej nagrody Robertowi "ZŁOTA NUTA" trafi w jego ręce . w trakcie wieczoru autorskiego czekają na laureata niespodzianki . Nie zabraknie ich dla gości .

Będzie można min: zakupić najnowszą płytę i książkę , otrzymać autograf , porozmawiać z Robertem i zrobić sobie pamiątkową fotografię na tle panoramy Nowego Targu , która jest najpiękniej widoczna z tarasu widokowego hotelu "CASA" , miejsca złotego koncertu i spotkania.

Informacje o biletach / zaproszeniach pod numerem telefonu : 884 - 029 - 779 , codziennie w godzinach 10.00 - 17.00.

"Muzyka mojego życia " - ROBERT JANOWSKI ( wydawca Agora )

Robert Janowski sam jest osobowością muzyczną i telewizyjną, ale tym razem wciela się w rolę wnikliwego dziennikarza, który dopytuje, dziwi się i zachwyca.

Z dwudziestu sześciu rozmów z gwiazdami polskiej piosenki – od Ewy Bem, przez zespół Kombii, po grupę LemON – układa się przekrojowa historia wielkich muzycznych zjawisk, które narodziły się nad Wisłą, ale zaistniały na całym świecie. Czytelnik dowie się z nich m.in., jak to było, gdy Ryszard Rynkowski grał awangardowy jazz. Jedno wiadomo już na wstępie: to wielka opowieść o muzyce Naszego życia!

Przed Robertem Janowskim nic się nie ukryje. Dlatego jego rozmowy z gwiazdami polskiej piosenki układają się w fascynującą i pełną anegdot opowieść o wielkich muzycznych zjawiskach, a także o kulisach sukcesu i sławy.

Opracował : Fonomedia Group dla MTV24.TV

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica