Paulina Maziarz – Miss Polski 2016!

Paulina Maziarz – Miss Polski 2016!
Podczas uroczystej gali Magdalena Bieńkowska Miss Polski 2015 przekazała koronę 19. letniej Paulinie Maziarz ze Zwolenia, studentce Wydziału Administracji Uniwersytetu Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie.

4 grudnia w Krynicy - Zdroju odbyła się uroczysta gala 27. finału konkursu Miss Polski. Koronę i tytuł najpiękniejszej Polki otrzymała Paulina Maziarz ze Zwolenia. 19. latka na swoim koncie ma tytuł Miss Ziemi Radomskiej 2016 i Miss Kozienic 2016. Studiuje administrację na Uniwersytecie Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie. Insygnia swojej następczyni przekazała Magdalena Bieńkowska, Miss Polski 2015.
   Srinidhi Shetty z Indii, Miss Supranational 2016, która zasiadała w jury, tak mówiła o wybranej Miss Polski - Jest ekstremalnie (wyjątkowo) piękna i posiada wiele prawdziwych talentów. Jest fantastyczna, dobrze się prezentuje. Znajdowała się na mojej liście faworytek.
   Natomiast Diego Garcy, Mister Supranational 2016 dodał - Ta, która wygrała była moją faworytką, jest rzeczywiście piękna! Skrywa w sobie wiele możliwości. Jest bardzo dobra. Dla mnie wiele dziewczyn tej wieczornej gali miało wiele możliwości, ale 14 z nich było wyjątkowych.
    Podczas gali dziewczyny wystąpiły m.in.: w strojach kąpielowych, sukniach wieczorowych i ślubnych oraz ekologicznych futrach.
    I v-ce Miss Polski Oktawia Kaźmierczak, II v-ce Miss Polski Urszula Jankowskam, III v-ce Miss Polski Judyta Zapędzka, IV v-ce Miss Polski Dominika Ziniewicz Aleksandra Dobrzyń Miss Polski „Wirtualnej Polski”, a Laura Mancewicz Miss Polski widzów Polsatu. W nagrodę poprowadzi jeden z koncertów festiwalu w Sopocie).
    Gale uświetniły występy wokalistów: Natalii Szroeder i Grzegorza Hyży, a także grupa taneczna Tomasza Barańskiego.

Małgorzata Kareńska fot. aut. 

Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica