Piękne kobiety w fotografii Jakuba Adamczyka.

Piękne kobiety w fotografii Jakuba Adamczyka.
Do 6 marca w hotelu „Krynica” oglądać można wystawę fotografii „Konkurs Miss Supranational & Miss Polski 2015 ” w obiektywie Jakuba Adamczyka, miłośnika tej dziedziny artystycznej twórczości. Gościem specjalnym była Miss Polski 2012, Katarzyna Krzeszowska.
 
Jakub Adamczyk mieszka w Nowym Sączu. Urodził w 1986 roku w Krynicy - Zdroju.Fotografią artystyczną zainteresował się jako nastolatek. Należy do Krynickiego Towarzystwa Fotograficznego. Bierze udział w konkursach i wystawach zbiorowych. Jest autorem dwóch ekspozycji indywidualnych i współautorem zdjęć poświęconych "Świętu Dzieci Gór" oraz papieżowi św. Janowi Pawłowi II. Zdobywca nagród i wyróżnień, w tym Grand Prix na drugim Światowym Konkursie Fotograficznym " Wiara i Wierni tego świata". Posiada publikacje w kilku wydawnictwach albumowych.
    Wczoraj, 19 lutego w hotelu „Krynica” odbył się wernisaż fotografii „Konkurs Miss Supranational & Miss Polski 2015” w obiektywie Jakuba Adamczyka. Gościem specjalnym wydarzenia była Miss Polski 2012, Katarzyna Krzeszowska. Fotografie pięknych kobiet oglądać można do 6 marca. 

(MK). fot. aut. 
 
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica