Piękność z Indii Srinidhi Shetty – Miss Supranational 2016.

Piękność z Indii Srinidhi Shetty – Miss Supranational 2016.
Wiemy już, w czyje ręce trafiła korona i tytuł Miss Supernational 2016. To Miss Indii, Srinidhi Shetty. Nowa królowa piękności jest inżynierem, modelką oraz tancerką.
 
Wczoraj, 2 grudnia w hali krynickiej hali MOSiR odbył się finał Miss Supernational 2016. Do ścisłego finału zakwalifikowały się reprezentantki Węgier, Indii, Sri Lanki, Surinam i Wenezueli – piękne, inteligentne i wykształcone.
   Konkurs wygrała Hinduska Srinidhi Shetty inżynier z zawodu, ale także modelka i tancerka. Koronę odebrała z rąk ustępującej Miss Supranational 2015 Stefania Vasquez Stegman z Paragwaju.
Tytuł I vice Miss Supranational przypadł Miss Wenezueli, II vice Miss Surinam, III vice Miss Sri Lanki, a IV vice - Miss Węgier. Polka, Ewa Mielnicka znalazła się w gronie 25. najpiękniejszych kobiet świata. Show stał na najwyższym światowym poziomie produkcyjnym i scenograficznym. Był połączeniem elegancji, mody oraz naturalnego piękna
    W programie artystycznym Gali Finałowej Miss Supranational 2016 wystapili: Varius Manx & Kasia Stankiewicz, Andrzej Cierniewski oraz Pectus.

Małgorzata Kareńska fot. aut.

 
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica