Pod patronatem "Jesień 2015 w MTV24.TV" - Koncert „Przemiany” - 5.11.2015 r.

Pod patronatem "Jesień 2015 w MTV24.TV" - Koncert "Przemiany" - 5.11.2015 r.
Arkadiusz Obrzud zaprasza
Zbliżający się miesiąc listopad, jak co roku w okoliczność Święta Zmarłych pobudza nas do refleksji, napawa melancholią i nasuwa pytania o sens ludzkiej egzystencji. Niejednokrotnie dla każdego z nas ten czas jest jednym
z niewielu momentów w ciągu roku, kiedy możemy choć na chwilę oderwać się od codziennej bieganiny, tysiąca obowiązków, pilnych spraw do załatwienia, planów -
po prostu „zatrzymać się”. Koncert pod patronatem MTV24.TV
 
Wspominając bliskich zmarłych, ludzi zasłużonych dla wielu dziedzin życia społecznego zastanawiamy się, jak po ich odejściu zmienia się nasze życie, otaczająca nas rzeczywistość, czy pustka jest nie do wypełnienia, a może nadaje lepszy kierunek naszym działaniom. Odwiedzając groby tych , którzy odeszli oddajemy szacunek ich pamięci, jednakże w tym szczególnym okresie mamy możliwość ponownego „obcowania” z tym, co po sobie zostawili. Wspominając osobistości ze świata kultury, sztuki, nauki oglądamy ich wystawy, filmy, koncerty, czytamy wielkie dzieła.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, a przy okazji łamiąc pewne stereotypy pragnę państwa poinformować o wydarzeniu niezwykłym w treści i przesłaniu.

5 listopada o godz. 20:00 w samym sercu Krakowa na scenie „U Louisa” przy Rynku Głównym 13, odbędzie się koncert „Przemiany” pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego. Sensualizm – Kontrasty – Egzystencja to hasła przewodnie wydarzenia. „Przemiany” to jedno z najciekawszych propozycji muzycznych na koncertowej mapie Krakowa.

Zaprezentowane zostaną utwory artystów, którzy odeszli, jak i współcześnie tworzących, w specjalnie przygotowanych na ten dzień aranżacjach. Na scenie zaprezentują się bardzo doświadczeni soliści, prezentujący na co dzień różne style muzyczne.

Bogactwo mądrej treści, szlachetna interpretacja i piękna aranżacja muzyczna zapewni słuchaczom skrajne emocje. Pozwólmy sobie tego dnia na „przemianę”. Skupiając się na swoim wnętrzu, zechciejmy w nim dostrzec to, co istotne…
Arkadiusz Obrzut
(inicjator / współreżyser wydarzenia)

Opracował : Music Media Press dla MTV24.TV
Media patronat: MTV24.TV
"JESIEŃ 2015 z MTV24.TV" - I.D.Media i MTV24.Tv wspierają medialnie Maciej Kiełbasa - młody , zdolny zawodnik kickboxingu .

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica