Pod patronatem MTV24.TV & IK TV RECORDS Napisz list do Świętego Mikołaja!

Pod patronatem MTV24.TV & IK TV RECORDS  Napisz list do Świętego Mikołaja!
Pod patronatem MTV24.TV & IK TV RECORDS Napisz list do Świętego Mikołaja!. W ramach tegorocznych Targów Bożonarodzeniowych w Krakowie planujemy ustanowić nowy polski rekord osobliwości – chcemy wysłać jak najwięcej listów do Świętego Mikołaja. Czy masz ochotę nam pomóc i wziąć udział w tej akcji?

Napisz list do Świętego Mikołaja!

Umiesz pisać lub rysować? Zapraszamy małych i dużych "Tacy mali, tacy duzi - każdy pisze list!", przedszkolaki, młodzież szkolną, studentów, a także osoby dorosłe do wspólnej zabawy.
Listy będziemy pisać od 25 listopada – 4 grudnia do godz. 14:00 – wtedy też zostaną oficjalnie policzone, a następnie dostarczone do Świętego Mikołaja.

Od poniedziałku do piątku w godz. 16:30-19:00 oraz w weekend w godz. 11:00-19:00 zapraszamy na krakowski Rynek Główny, gdzie przy estradzie Targów Bożonarodzeniowych będzie można napisać (lub narysować) list do Świętego Mikołaja na specjalnie przygotowanych kartkach.

Listy będzie można wrzucać do mikołajowej skrzynki pocztowej znajdującej się przy estradzie.
Nie możesz przyjść do nas na Rynek? Napisz list na facebooku wpisując w wyszukiwarce: Targi Bożonarodzeniowe lub wyślij e-mailem na adres: listydomikolaja2016@gmail.com a my wydrukujemy go i wrzucimy do skrzynki!

Jeśli masz większą liczbę listów i nie dasz rady dostarczyć ich na Rynek – napisz lub zadzwoń do nas, a przyjedziemy po nie.

Mamy nadzieję, że zgromadzimy tak dużo listów, że nasza akcja zostanie uznana za godną dopisania do Księgi Polskich Rekordów i Osobliwości.

Czy ustanowimy nowy, mikołajowy rekord? To zależy od Ciebie!!! Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Finał akcji 4 grudnia 2016 r. o godz. 16:30 na estradzie Targów Bożonarodzeniowych, na Rynku Głównym w Krakowie, gdzie przedstawiciele Polskich Rekordów i Osobliwości odczytają wynik, a następnie przedstawiciele Poczty Polskiej odbiorą listy i dostarczą je Mikołajowi.

A  już  7 grudnia od godziny 18.00 na scenie  Targów Bożonarodzeniowych  zapraszamy na  "Kolędowanie dla Krakowa"  Na scenie  liczne konkursy , prezenty dla zgromadzonych przed sceną . A na scenie  kolędują :NO BROTHERS , KAMIKADZE  , BAJERSI , MAGIK BAND , ŁUKASZ SOKÓŁ ,MATEUSZ  RAJSKI  i inni..
Rozdamy w konkursach płyty ,i upominki od partnerów  tego konkcertu. Nie zabraknie płyt  " Najpiękniesze Kolędy na Boże Narodzenie 2106"

Zapraszamy do wspólnej zabawy z  MTV24.TV  / IK TV RECORDS       

Opracował : MTV24. TV
Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica