Pod patronatem MTV24.TV : NOWA KSIĄŻKA ILONY ADAMSKIEJ JUŻ W MARCU!

Pod patronatem MTV24.TV : NOWA KSIĄŻKA ILONY ADAMSKIEJ JUŻ W MARCU!
Najbardziej wyczekiwana publikacja tego roku – książka „Kobiety o kobietach, czyli cała prawda o płci pięknej”, której autorką i pomysłodawczynią jest Ilona Adamska, wydawca i redaktor naczelna Imperium Kobiet oraz Law Business Quality, właścicielka agencji PR I.D.MEDIA, Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet, motywatorka.

Książka "Kobiety o kobietach, czyli cała prawda o płci pięknej" to zbiór felietonów-opowiadań (na temat kobiet) znanych gwiazd, psychologów i kobiet biznesu. Są wśród nich m.in. Anna Korcz, Monika Zamachowska, Ania Rusowicz, Jolanta Fajkowska, Beata Pawlikowska, Katarzyna Pakosińska, Joanna Brodzik, Katarzyna Bonda, dr Mateusz Grzesiak, Katarzyna Miller, prof. Zbigniew Lew-Starowicz, dr Irena Eris.

Poza gwiazdami autorka zaprosiła do współpracy kobiety biznesu.

- Zaprosiłam przede wszystkim ciekawe osoby, które chciały podzielić się swoimi przemyśleniami na temat kobiet. Które chciały opowiedzieć swoje historie. Niektóre wypowiedzi są niezwykle osobiste i poruszające. To kobiety, które wiedzą, czego chcą od życia, śmiało realizują swoje pasje, marzenia. I bardzo często dostają przez to „w tyłek”. Od zazdrosnych koleżanek. Ale ja zawsze powtarzam: „Nie patrz na innych. Rób swoje. Rób to, co kochasz. Nawet, jeśli będziesz spotykać się z nieżyczliwością, nierozumieniem, a nawet zawiścią innych osób”.

Na pytanie czy z kobietami faktycznie jest aż tak źle, jak podają niektóre media, autorka odpowiada:

- Nie możemy generalizować. Znam całą masę fajnych dziewczyn, cudownych, wspaniałych, pomocnych. Ale to przede wszystkim te, które są szczęśliwe, spełnione. Mają swoją pracę, pasje. Które po prostu nie zazdroszczą. Oczywiście wierzę w solidarność jajników. Wierzę, że mamy niesamowitą moc łączenia się, np. w walce o nasze prawa. Polki wreszcie nadrabiają zaległości w rozumieniu tego, czym jest równość i jej brak.

Najnowsza książka Ilony Adamskiej odpowiada na pytania: czy faktycznie kobiety potrafią ze sobą współpracować, czy istnieje coś takiego jak solidarność kobiet w biznesie, czy możemy na siebie liczyć w najtrudniejszych momentach życia, czy istnieje prawdziwa przyjaźń między kobietami, ale także jak odkryć swoją kobiecość, czy istnieją sprawdzone sposoby na pozbycie się kompleksów i wzmocnienie pewności siebie.

Autorka chce pokazać, że kobiety często zapominają o sobie, za bardzo się ograniczają, za bardzo karzą. I jak mówi Katarzyna Pawlikowska, kobietolożka, jedna z ekspertek w książce "Kobiety o kobietach..." – za mało kochają. Zwłaszcza siebie.

Książka dostępna na www.ikmag.pl/sklep oraz na www.multistore24.pl od 30 marca.


Opracował : MTV24.TV
Media Patronat : TELEWIZJA MTV24.TV
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica