Podróże dalekie i bliskie. Maroko”.

Podróże dalekie i bliskie. Maroko".
Alicja Przybyszowska fotografuje głównie pejzaże i architekturę. W jej dorobku nie brakuje również ludzi i ich spraw. W Galerii Sztuki Siedlisko można oglądać wystawę jej prac z cyklu "Podróże dalekie i bliskie. Maroko".

Alicja Przybyszowska fotografuje od ponad 20 lat, głównie pejzaże i architekturę. W jej dorobku nie brakuje również ludzi i ich spraw. Specjalizuje się w sztukach wizualnych i cyfrowej kreacji. Wystawa „Maroko”. z cyklu „Podróże dalekie i bliskie” jest zapisem jej ubiegłorocznej podróży po tym kraju. 
  Za swoją artystyczną twórczość Alicja Przybyszowska otrzymała wiele nagród i wyróżnień, w tym „Srebrne Jabłko Sądeckie” – za zasługi dla Ziemi Sądeckiej w dziedzinie fotografii oraz wyróżnienie HM FIAP na międzynarodowym konkursie Obsession of light 4th Vantaa Photoclub International Exhibition pod patronatem FIAP w Finlandii – za fotografię „Play on snow”.
   Jej fotografie zostały zdjęciami roku 2008 i 2014 Krynickiego Towarzystwa Fotograficznego. Na swoim koncie ma osiem wystaw indywidualnych i kilkanaście zbiorowych.
Wystawy indywidualne Alicji Przybyszowskiej to m.in.: :
„Huculszczyzna dziś” (2006)
„Przez Zielony Albion” (2008)
„Sądeckie Przystanki Zadumy” (2009)
„Śladami Świętych” (2009)
„Sacrum w kolorze drewna” (2011).
Wystawa pt "Maroko" będzie czynna do 5 lutego.  

(MK)

 
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica