Robert Janowski , Artur Gotz , Łukasz Zimończyk i Arkadiusz Obrzut , na jednej scenie 29.10.2018

Robert  Janowski , Artur Gotz , Łukasz Zimończyk i Arkadiusz Obrzut , na jednej  scenie  29.10.2018
Robert Janowski
To będzie prawdziwa uczta muzyczna : Hotel CASA Nowy Targ - Zakopane zaprasza na jedyny taki muzyczny wieczór : 29.10.2018 rok o godzinie 18.00 . Wieczór pełen "złotych głosów" . "Złota Nuta" dla Robert Janowski , to w Nowym Targu artysta odbierze "ZŁOTĄ NUTĘ" , przez 21 lat sam wręczał "małe złote nutki" uczestnikom popularnego programu "Jaka to melodia" . Teraz czas na uhonorowanie przez miłośników talentu Robert Janowski i media . W trakcie autorskiego spotkania nie zabraknie niespodzianek zarówno dla samego Roberta jak i fanów przybyłych na ten wieczór. "Złoty Laur" odbierze za najnowszą muzyczną produkcję i płytę
cd "Najpiękniejsze Melodie" wydawca Agora S.A.

Najnowsza płyta Roberta Janowskiego pod patronatem Radia Pogoda to niezwykła podróż w lata 20. i 30. XX wieku. Znane przeboje, choćby "Umówiłem się z nią na dziewiątą" czy "Kiedy znów zakwitną białe bzy", zyskały nowe życie i znów porywają do tańca. Jak wspomina Robert Janowski: Zaczęło się szperanie po starych płytach, prośby do kolegów dziennikarzy, żeby powyciągali mi stare melodie z archiwów radiowych. Jest tego mnóstwo. Wspaniałych tematów, wielkich przebojów, piosenek często naiwnych, lecz w tej naiwności - pięknych, zwykłych i wzruszających. Wciąż chce się ich słuchać i wcale nie są archaiczne. Jestem szczęśliwy, że mogłem je wreszcie nagrać w nowych aranżacjach Tomasza Filipczaka, z orkiestrą, szlachetnie, tak jak na to zasługują.
O muzyczne emocje zadba Power Water's

Będzie jedyna możliwość zrobienia wspólnych zdjęć , nabycia najnowszej płyty i książki wraz z osobistym autografem . Informacje o biletach / zaproszeniach i akredytacje prasowe pod numerem tel: 884 - 029 - 779 , w godzinach 10.00 do 17.00.

Na scenie będzie "złote" towarzystwo i wspaniałe przeboje Kabaretu Starszych Panów w wykonaniu Artura Gotz , który odbierze nagrodę specjalną "Złoty Laur" . Za przebój który w zestawieniu listy TOP 20 PL znajdował się rekordową ilość tygodni 25 tygodni.

Łukasz Zimończyk , uczestnik programu X Factor , aktualnie nominowany do nagrody "Debiut Roku" i Krakowski Arkadiusz Obrzut , znany z częstych występów na cenie Klub Pod Jaszczurami" czy kultowa "Piwnica Pod Baranami" .

Uczta muzyczna zagwarantowana , "Złote Nuty" i "Złote Laury" zostaną wręczone . Dla gości i Roberta Janowskiego przygotowano wiele niespodzianek min: tort i wspólny toast !

Nie może Was zabraknąć , tylko jeden taki koncert i spotkanie. W takcie muzycznego wieczoru możliwość nabycia najnowszej płyty i książki Roberta Janowskiego , i najnowszych krążków z przebojami "Kabaretu Starszych Panów " w wykonaniu Artura Gotza . , autografy , wspólne zdjęcia !!!


Opracował : FONOMEDIA GROUP dla MTV24.TV
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica