Szczyptaluksusu.pl dla MTV24.TV:Ruszyła Sprzedaż Książki “Listy Płynące Z Serca. Kobiety Dla Kobiet”

Szczyptaluksusu.pl dla MTV24.TV:Ruszyła Sprzedaż Książki “Listy Płynące Z Serca. Kobiety Dla Kobiet"
Ruszyła Sprzedaż Książki “Listy Płynące Z Serca. Kobiety Dla Kobiet”, patronat medialny telewizja MTV24.TV. Już zapraszamy widzów na spotkanie z Iloną Adamską autorką tego nowego wydawnictwa, które jest 14 książką Ilony.

Z Iloną Adamską spotykamy się już 09.09.godzina 18.00 w gościnnych salach restauracji WINE GARAGE (Kraków) wieczór autorski z możliwością zakupu książki z autografem . Dla gości spotkania poczęstunek. A 10.09. dziesiąte urodziny IMPERIUM KOBIET wydanie Krakowskie. Ilona będzie świętowała sukces swojego portalu który jest jednym z najpopularniejszych naszego kraju. Ten wieczór pełen niespodzianek , tortu urodzinowego , poczęstunku , występu gwiazdy , wręczenia statuetek dla Ilony Adamskiej i finał plebiscytu "DOBRE BO ZDROWE - SYLWETKA LATA 2020".
Chcesz spędzić dwa niezapomniane wieczory z towarzystwie "królowej" mediów? zapraszamy do rezerwacji biletów i miejsc których ilość jest ograniczona.  Informacje i rezrwacje pod tel. 797 930 445 w godz. 10.00 -15.00.

Partnerami spotkania i urodzin IMPERIUM KOBIET są min.

COMFORTRENT  https://www.facebook.com/Comfortrent/?epa=SEARCH_BOX
WINE GARAGE  https://www.facebook.com/WineGarage8/
SPRING ENERGY DRINK https://www.facebook.com/Spring-Energy-Drink-817882784990570/

Książka „Listy płynące z serca. Kobiety dla kobiet” to kolejny projekt Ilony Adamskiej mający na celu zainspirowanie kobiet do zmiany swojego życia. Pokazanie, że każda z nas ma w sobie niesamowitą siłę i moc, która od zawsze w nas drzemie. Często jednak o tym zapominamy.

Listy pisane przez kobiety do innych kobiet mają stanowić skarbnicę wskazówek i porad, jakich błędów w życiu nie popełniać, czego unikać i w jakie relacje nie wchodzić.

Bohaterki książki starają się odpowiedzieć na pytania: czy szczęście rodzinne i sukces w pracy idą zawsze w parze, od czego tak naprawdę zależy szczęście – wartość niemierzalna, której nie da się zamknąć w sztywnych ramach, a także jak wyjść zwycięsko z życiowych burz i osobistych zawirowań.

Książka udowadnia, że kobiecość najpiękniej ujawnia się wtedy, kiedy jest wolna.

Wartością dodaną projektu jest udział wybitnego psychoterapeuty prof. Jacka Santorskiego, który stara się odsłonić prawdę, co tak naprawdę gra kobietom w duszy. Czego się boją, co daje im największą radość i szczęście.

W książce udział wzięło ponad 65 wyjątkowych kobiet biznesu i nie tylko oraz znane i cenione osobistości ze świata mediów, m.in. Katarzyna Bonda, Iwona Guzowska, Beata Pawlikowska, Paulina Biernat, Katarzyna Sokołowska, Katarzyna Kalicińska i Paulina Smaszcz.

„Listy płynące z serca. Kobiety dla kobiet” to refleksje o wielkiej determinacji i sile kobiet. O spotkaniu z samą sobą, którego czasem nie da się już odkładać na jutro.

Książka do nabycia na stronie www.ikmag.pl/sklep w cenie 35,00 zł + opłata za przesyłkę.

Od 15.07.2020 dostępna będzie w formie e-booka na Publio.pl.

Książkę z autografem w Krakowie kupisz w WINE GARAGE w dniach 09. i 10. września .

ZAPRASZAMY

Opracował : MTV24.TV 2020 , Współpraca www.szczyptaluksusu.pl
Partnerami są: www.comfortrent.pl , Sprng Energy Drink www.midon.pl  WINE GARAGE (Kraków)
Media patonat: Law Business Quality , portal Czarno Na Czarnym
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica