Terrorym Fever!

Terrorym Fever!
    Terrorym, Agencja Go Ahead i RPS Enterteyment mają przyjemność zaprosić do Poznania na trzecią edycję imprezy Terrorym Fever! Znani są już artyści, którzy pojawią się w tym roku 3 listopada w Hali numer 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich!

    Terrorym Fever 3 to impreza pod patronatem ekipy SLU, dzięki której po raz trzeci już do Poznania przyjadą fantastyczni goście z Polski i zagranicy.

    Z pewnością punktem kulminacyjnym wieczoru będzie występ Slums Attack. 15 września ukazał się najnowszy, dziewiąty już album studyjny składu – „CNO2”. Już w pierwszym dniu po wydaniu płyta pokryła się złotem! Album zdobył też pierwsze miejsce Oficjalnej Listy Sprzedaży płyt w Polsce. Jak brzmi na żywo będzie można przekonać się na imprezie Terrorym Fever 3, gdzie Slums Attack wystąpią razem z zaproszonymi na płytę gośćmi.

    Jedną z głównych gwiazd wieczoru będzie też Spice 1. To amerykański raper, reprezentujący scenę zachodniego wybrzeża - Bay Area. Debiutował w latach dziewięćdziesiątych i wydał sporo świetnych albumów m. in: "Spice 1” (ze świetnym singlem "Welcome to the Getto"), "187 He Wrote" („187 He Wrote” oraz "Trigga Gots no Heart") oraz "Amerikkaz Nightamare" (z singlowymi "Face of A Desperate Man" i "Jealous Got me Strapped" feat. 2 PAC). W 2010 roku raper wydał płytę „Home Street Home” i do tej pory jest to ostatni punkt jego dyskografii.

    Pośród wykonawców pojawi się również Pezet. Raper we wrześniu wydał album „Radio Pezet. Produkcja Sidney Polak”, płytę, na której słychać inspiracje sceną brytyjską, muzyką grime i dubstepem. Świetnym przyjęciem polskiej publiczności cieszył się utwór „Co mam powiedzieć”. Po wydaniu płyty Pezet ruszył w jesienną trasę koncertową. Na Terrorym Fever 3 raper wykona jeden kawałek z ekipą Slums Attack oraz kilka klasycznych już dla gatunku utworów, które z pewnością znają wszyscy fani jego nawijek.

    Ponadto na scenie zobaczymy i usłyszymy rewelacyjny duet Kobra & Bezczel – poznańsko-białostocka kolaboracja dla otwartych głów, które wiedzą czym jest wysublimowany styl i świeżość w rapie. Nie zabraknie też innych reprezentantów RPS Entereyment: Gandzior, Śliwa (udany debiut „Pełen etat”) oraz Kroolik Underwood zasilą występ Slums Attack podczas premierowego koncertu z „CNO 2” (utwory „Samotność po zmroku”, „Gigant”, „Głos Wielkopolski”, „Radio Wolna Europa”.

    Ten ostatni stanowi swoisty pretekst do prezentacji gości z kilku europejskich miast: DeFuckTo (Zlin, Czechy), Clementino (Naepol, Włochy), Shazaam (Sztokholm, Szwecja), Hijack (Manchester UK), R-MC & Sanzio (Bruksela, Belgia), Sniper (Kłajpeda, Litwa), Azyl (Berlin, Niemcy). W/w artyści na zaproszenie Slums Attack pojawią się by zagrać swoje krótkie autorskie sety i wykonają colabo z Peją, Decksem i Gandziorem. Podczas koncertu odbędzie się też ceremonia wręczenia złotych płyt dla gości występujących na „CNO 2”. Kolejnymi z nich jest ekipa Trzeci Wymiarem która wraca ze znakomitym albumem „Dolina Klaunoow”, TEWU (gościnny udział w utworze „Colabo”) oraz Glaca, który po sukcesie z ekipą My Riot gościnnie wykona premierowo utwór „ZONA”. Czy dojdzie do wykonania wspólnych utworów między artystami, które obejmują inne krążki niż „CNO 2” i czy Slums Attack do tego czasu zdobędzie status platynowej płyty? Tego wszystkiego dowiemy się już niebawem, bo 3 listopada – zapraszamy Was na ważny festiwal muzyki HIP HOP!
Autor: RPS ENTERTEYMENT/TERRORYM

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica