Urodziny ARCO już za kilka dni! poleca "Jesień 2015 w MTV 24.TV" już: 01.10.2015 "ARCO"-Warszawa

Urodziny ARCO już za kilka dni! poleca "Jesień 2015 w MTV 24.TV" już: 01.10.2015 "ARCO"-Warszawa
ARCO & MTV24.TV zapraszają
Urodziny ARCO już za kilka dni!  pod patronatem MTV24.TV  i Music Media Press
W tym roku Klub ARCO obchodzi swój kryształowy jubileusz - 15-lecie istnienia! Z tej okazji jego właściciele szykują niezapomnianą imprezę urodzinową w stylu Pin-Up, która odbędzie się już 1 października.
Niewiele jest na mapie Warszawy klubów, które z powodzeniem i nieprzerwanie funkcjonują już od kilkunastu lat. Do tego grona z pewnością zaliczyć można Klub ARCO mieszczący się w Warszawie, w samym sercu Ochoty przy ulicy Bitwy Warszawskiej 1920r. 19.
Choć Klub znany jest przede wszystkim z profesjonalnych, wysokiej jakości torów bowlingowych (zaliczanych do jednych z największych w Europie Środkowo-Wschodniej), to słynie także z innych atrakcji: restauracji Navona serwującej dania kuchni włoskiej oraz klimatycznej Osady (grill & baru).
Klub ARCO, to jeden z obiektów ACCATA GROUP, w skład której wchodzi także znana na rynku marka ACCATA EVENTS PARTNER - firma, która organizuje z dużym rozmachem różnego rodzaju eventy dla renomowanych, dużych spółek. Kompleksowa obsługa każdego wydarzenia oraz niepowtarzalna atmosfera panująca w Klubie sprawiają, że poważny i sztywny nastrój, jaki zwykle obowiązuje na eventach znika tak szybko jak kręgle rozbite jednym celnym rzutem! Co więcej, wielu uczestników firmowych spotkań chętnie wraca do Klubu ARCO, po to, by zlecić zorganizowanie swojej prywatnej, rodzinnej imprezy, a to chyba najlepsza rekomendacja!
Nic dziwnego, że Klub ARCO to miejsce znane i lubiane!
W związku z obchodami jubileuszu organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla Gości, m.in.:
· Koncert Zespołu The Chance
· Koncert Dizzy Boyz Brass Band
· Pokaz burleski
· Pokaz tańca Rock & Roll z elementami akrobatycznymi
· Casino
· Bowling
· Loteria z nagrodami
· Atelier fotograficzne
· Amerykańskie przekąski
Na urodzinach ARCO bawić się będzie znakomite grono przyjaciół i bywalców Klubu, w tym również gwiazdy znane z pierwszych stron gazet. Wyjątkowy klimat imprezy z pewnością zapewni również styl Pin- up, który będzie motywem przewodnim imprezy. Urodziny poprowadzi znany prezenter TVN Turbo - Irek Bieleninik, zaczynamy już od 19:00.
Zapowiada się szalona impreza!

Opracował : Music Media Press
Poleca; JESIEŃ 2015 w MTV24.TV
Media patronat "SZCZYPTA LUKSUSU' ( ILONA ADAMSKA) - MTV24.TV i Music Media Press
"JESIEŃ 2015 z MTV24.TV" - I.D.Media i MTV24.Tv wspierają medialnie Maciej Kiełbasa - młody , zdolny zawodnik kickboxingu .

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica