V Bal Charytatywny ZSP. Zebrano 20 tyś. złotych.

V Bal Charytatywny ZSP. Zebrano 20 tyś. złotych.
W Starym Domu Zdrojowym ( 6 lutego) odbył się V Bal Charytatywny. Wydarzenie rozpoczął toast, podziękowania dla darczyńców i polonez. Gościem specjalnym była aktorka Joanna Kulig. Podczas imprezy zebrano 20 tysięcy złotych.

Poloneza rozpoczęła Janina Złotnicka, dyrektor ZSP im. Jana Pawłą II i organizatorka balu. Gościnnie wystąpiła Joanna Kulig,  wychowanka szkoły, a obecnie -  aktorka i piosenkarka, odnosząca sukcesy na deskach krakowskiego Teatru Starego i festiwalach filmowych. Zaśpiewała ona m.in. utwór Jana Kantego Pawluśkiewicza. Artystka współprowadziła również aukcję, bo - jak powiedziała - kiedyś korzystała z pomocy innych, a teraz sama chce pomagać.
    Darczyńcami były zarówno osoby prywatne, jak i instytucje, a wśród licytowanych przedmiotów najwięcej pojawiło się obrazów o przeróżnej tematyce i wyrobów artystycznych(biżuteria, ręcznie malowane naczynia szklane, płaskorzeźby). W sumie zebrano ponad 20 tysięcy złotych. .
   Gorące serca i ciepła atmosfera, wyśmienite i obfite menu, w którym serwowano m.in. czerwony barszcz z krokietem, bogacza i kwaśnicę, a także miła obsługa uczniów szkoły sprawiły, że zabawa trwała do rana

(MK) fot. aut. 
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica