VI Międzynarodowe Senioralia w Krakowie | Głos Seniora ( 19.09.2019 ) Media Patronat MTV24.TV

VI Międzynarodowe Senioralia w Krakowie | Głos Seniora ( 19.09.2019 )  Media Patronat MTV24.TV
VI Międzynarodowe Senioralia w Krakowie | Głos Seniora ( 19.09.2019 ) Media Patronat MTV24.TV , Music Media Press Agencja Medialna zapraszają :
Już 19 września po mszy w Kościele Mariackim trasą z Rynku Głównego do Kina Kijów przejdą uczestnicy największej imprezy seniorskiej w Polsce. W tegorocznych Senioraliach weźmie udział 2000 osób z 70 miast Polski i zza granicy.

VI Międzynarodowe Senioralia są społecznym wydarzeniem, przyciągającym z roku na rok coraz większą liczbę seniorów. Organizator to Stowarzyszenie Manko, działające od blisko 20 lat w obszarze kampanii społecznych promujących postawy obywatelskie oraz zdrowy styl życia. Tegoroczne wydarzenie zainauguruje uroczysta Msza Święta w Kościele Mariackim, która rozpocznie się o godz.9.00, po niej nastąpi pochód – parada do Kina Kijów przy al. Zygmunta Krasińskiego 34, gdzie odbędą się bezpłatne wykłady i badania. Poza częścią wykładową przewidziana jest również część rozrywkowa: koncerty, finały konkursów Stylowa Seniora, Senior Działkowiec, wręczenie statuetek senior roku, pokaz mody 60+ oraz Międzypokoleniowa Potańcówka z DJ Wiką. W części muzycznej pojawi się redakcja muzyczna telewizji MTV24.TV.

Zapraszamy do wspólnej zabawy 19.09.2019 KRAKÓW , KIJÓW CENTRUM .

Opracował : MTV24.TV ( 2019 )
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica