W CZTERY OCZY MTV24.TV , Natalia Opyrchał talent roku 2018

W CZTERY OCZY MTV24.TV , Natalia Opyrchał   talent roku  2018
Natalia Opyrchał
W najnowszym programie "W cztery oczy" gość specjalny Natalia Opyrchał nominowana do nagrody "Najpopularniejsi 2018" w kategorii "Talent Roku" Z Natalią spotkaliśmy się w gościnnych progach Karczmy Cichy Kącik ( Krynica Zdrój ) .

" Kto pomoże Mi" to tytuł debiutanckiego nagrania ,w wykonaniu tajemniczej , młodej , pięknej, zdolnej wokalistki Natalia Opyrchał , która w niespełna dziesięciu dni od premiery osiąga bardzo dobry wynik oglądalności na kanale YouTube i stronie MTV24 w liczbie blisko 150 tysięcy odbiorców. Natalia odwiedziła Krynica Zdrój, zarejestrowała wywiad do programu " W cztery oczy" który na antenie telewizyjnej jeszcze w listopadzie.

Operatorem kamery był Krzysztof Kubiesa , który przygotowuje też czołówkę do gali "Najpopularniejsi 2018" w którym Natalia jest nominowana do nagrody "Talent Roku" . Program zarejestrowany został w gościnnych progach Karczma Cichy Kącik, dziękujemy Dariusz Mikulski za pomoc w realizacji programu.

W trakcie rozmowy dowiemy się o planach młodej wokalistki , płycie i specjalnym singlu promującym działanie fundacji www.przeciwprzemocy.pl

Foto: Fonomedia Group

Opracował :  Fonomedia  Group  dla  MTV24.TV 
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica