W CZTERY OCZY - nowy program MTV24.TV

W CZTERY OCZY  - nowy program MTV24.TV
Jesień 2018 roku na naszej antenie pojawia się nowy cykliczny program "W cztery oczy" , program w którym rozmawiać będziemy z ludźmi kultury , sportu , muzyki, teatru, politykami , ciekawymi osobowościami. Nie zabraknie też wydań specjalnych programu w którym zapraszać będziemy do odwiedzenia sal kinowych , w doborze repertuaru pomagać nam będą specjaliści z KIJÓW CENTRUM Kraków , a na łamach strony MTV24.TV , będziemy mieli dla czytelników i widzów zaproszenia na premierowe seanse filmowe.

Bohaterem pierwszego odcinka będzie Cyrwus Kropek Robert , czołowy zawodnik ( strong man ) z Podhala , który opowie o ostatnich zawodach w których reprezentował Polskę , a impreza odbywała się w Barcelonie , planach , pasjach . Telewizja MTV24.TV obejmuje patronem medialnym Roberta , będzie obecna z kamerą na zawodach krajowych i zagranicznych , przygotowaniach do nich i w trakcie ciężkiego treningu .

Zapraszamy do śledzenia naszej telewizji " W CZTERY OCZY" nadchodzi wielkimi krokami . Możemy zdradzić , gościem drugiego odcinka będzie kobieta o pięknych oczach , wspaniałych pomysłach , i autorka książek.

Dziękujemy Karczmie Cichy Kącik ( Krynica Zdrój ) i Darkowi Mikulskiemu za pomoc w realizacji pierwszych odcinków "W CZTERY OCZY " .


Opracował / Produkcja : FONOMEDIA GROUP dla MTV24.TV
Foto :Fonomedia Group
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica