Wspólne kolędowanie na noworocznym spotkaniu krynickich seniorów

Wspólne kolędowanie na noworocznym spotkaniu krynickich seniorów
Krynicki Oddział Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Emerytów zaprosił dzisiaj (29 stycznia) na spotkanie noworoczne, które odbyło się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II. Wśród zaproszonych gości byli m.in. Janina Złotnicka, dyrektor placówki oraz Adam Mazur, radny Powiatu Nowosądeckiego. 

   - „Jak co roku w styczniu spotykamy się po to, aby pobyć ze sobą w radości i podzielić się tym, co nas cieszy. Przy tym nie mówimy o tym, co nas boli”. - powiedziała na powitanie prezes Rozalia Jarząbek. W imieniu Rady Miasta życzenia dobrego, wspaniałego i pomyślnego roku 2013 złożyła wszystkim przewodnicząca Małgorzata Półchłopek. Przy okazji odczytała ona list z podziękowaniem skierowanym do Krystyny i Tadeusza Śliwińskich, którzy przyczynili się sprawnego rozdzielania darów żywnościowych osobom potrzebującym w ramach Europejskiego Banku Żywności za 2012 rok. Małgorzata Półchłopek podziękowała również wszystkim tym, którzy rozpoczęli tę inicjatywę.
     Coroczną uroczystość dopełniło kolędowanie Zespołu „Kryniccy Seniorzy”. Nie zabrakło też poczęstunku, który podawali uczniowie ZSP.
 
*****
W najbliższy czwartek (31 stycznia) Kryniccy Seniorzy zaproszeni zostali do Muszyny. W piątek śpiewać będą w krynickiej Pijalni Głównej, a 2 lutego - w Nowym Sączu na Ekumenicznym Spotkaniu z kolędą.

Tekst i foto Małgorzata Kareńska
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze

2013-01-30 20:02:27 - hot. ip:83.7.68.76
a gdzie kucharze? też byli i to oni odwalili najwięcej roboty.
2013-01-30 23:30:24 - anon ip:83.4.36.3
podawali i gotowali... zapomnieliście jeszcze o kucharzach.
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica