ZSP im. Jana Pawła II zaprosił gimnazjalistów na „Drzwi Otwarte”

ZSP im. Jana Pawła II zaprosił gimnazjalistów na "Drzwi Otwarte"
Szkoły ponadgimnazjalne prowadzone przez Powiat Nowosądecki przygotowują się do przeprowadzenia rekrutacji, która ruszy w maju. Dzisiaj (30 kwietnia) „Drzwi Otwarte” dla przyszłych uczniów i ich rodziców zorganizował Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Krynicy - Zdroju.

Każdy profil kształcenia przygotował stanowisko, na którym młodzież zaprezentowała zalety swojego kierunku. Przeprowadzono również pokazy barmański, carvingu czy aranżacji stołów. Nie zabrakło ciekawych prezentacji, filmów oraz występów artystycznych i konkursów  z nagrodami.
      W krynickim ZSP do dyspozycji gimnazjalistów jest liceum ogólnokształcące o profilach językowo - humanistycznym, społeczno - ratowniczym oraz sportowym. Są również technika: organizacji reklamy, hotelarskie, gastronomiczne, informatyczne, budowlane i ekonomiczne.  Szkoła pochwalić się może doskonale wyposażonymi, nowoczesnymi pracowniami, w tym gastronomiczną, hotelarską z recepcją i pokojem hotelowym, do nauki języków, informatycznymi, a także  biblioteką z czytelnią multimedialną. Ostatni, największy sukces placówki to zwycięstwo Kamila Koconia, ucznia IV klasy Technikum Ekonomicznego w Ogólnopolskim Konkursie z zakresu Rachunkowości oraz wyróżnienie dla Waldemara Skwarczewskiego z III klasy Technikum Informatycznego w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym "EDYTOR".
 
Szczegółowe informacje na temat i kierunków kształcenia w roku szkolnym 2013/2014 dostępne są na stronie internetowej www.krynica.szkola.pl w zakładce „rekrutacja”.

Tekst red. Małgorzata Kareńska foto aut.

Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: własne, Krótkie Spięcie

Komentarze

2013-04-30 21:18:57 - gim. ip:83.4.34.112
Dziękujemy za bardzo miłe przyjęcie a gastronomowi za super smaczne wypieki!
2013-04-30 21:22:43 - przyszła uczennica ip:83.4.34.112
Pozdro dla pana w czapce :d fajnie mówiłeś krótko, zwięźle i na temat :) Ciasteczka b. dobre.
2013-05-01 14:27:19 - uczennina ip:77.254.153.8
Wydaje mi się, że jest drobny błąd w tytule w odmianie czasownika :)
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica