"Kobiety kontra rak" odbędzie się 16 lutego o 19.00 w siedzibie Kliniki (Warszawa,) - poleca MTV24.TV

"Kobiety kontra rak" odbędzie się 16 lutego o 19.00 w siedzibie Kliniki (Warszawa,) - poleca MTV24.TV

Prestiżowa Klinika Chorób Piesi Korona oraz magazyn Imperium Kobiet zapraszają na kolejny wyjątkowy wieczór z cyklu "Kobiety kontra rak"! W programie prelekcja na temat raka piersi i moc atrakcji.

Warszawska Klinika, po świątecznej przerwie, kolejny już raz zaprasza grono wyjątkowych pań na spotkanie w swoich podwojach. Wydarzenie z cyklu "Kobiety kontra rak" odbędzie się 16 lutego o 19.00 w siedzibie Kliniki (Warszawa, ul. Grójecka 194, Budynek TRITON Park, lokal 111, VII piętro, wejście główne- A3).

Zarówno miejsce jak i temat prelekcji są nieprzypadkowe. Klinika Korona jest bowiem ośrodkiem wyspecjalizowanym zarówno w diagnostyce, jak i w leczeniu chorób piersi, takich jak np. zbierający duże żniwo wśród kobiet rak piersi. Fakty i mity związane z tą niebezpieczną chorobą będą głównym tematem pierwszego w nowym 2016 roku spotkania.

Wykład na ten temat, który przeprowadzi doktor Marek Janisz z Kliniki Korona, z pewnością rozwieje wszelkie wątpliwości uczestniczek eventu "Kobiety kontra rak"! Poruszając temat kobiecego zdrowia nie sposób ominąć również kwestii właściwego odżywiania.

O tym, jak ogromny wpływ na nasz organizm ma zbalansowana dieta opowie Anna Szczypek z firmy Spoko Box - ceniona specjalistka do spraw żywienia. Dzięki jej wskazówkom i radom przekonamy się, że dietetyczne posiłki to nie tylko odpowiednia, ściśle ograniczona dawka kalorii, której nie można przekroczyć. To także piękny wygląd, zapach i smak, które sprawiają, że dbanie o zdrowie staje się prawdziwą przyjemnością!

Spotkanie z pewnością umili też degustacja wybornych szampanów prestiżowej marki Willan Champagnes przygotowana przez Rafała Makowskiego.

Gorąco zapraszamy do Korony. Na wszystkie uczesteniczki spotkania czekają atrakcyjne nagrody!

Zapisy: info@idmedia.pl

WSTĘP BEZPŁATNY!

 

Opracował : Music Media Press  dla MTV24.TV

Współpraca : I.D.MEDIA - Ilona Adamska

"Muzyczna Zima 2016 " partner akcji : Hotel Mercure Dosłońce Conference & Spa

 

 

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica