"Muzyczna Zima 2016 MTV24.TV" poleca: Spełnij swoje życzenia!

"Muzyczna Zima 2016 MTV24.TV" poleca: Spełnij swoje życzenia!
Klinika "KORONA" & "Muzyczna Zima 2016 MTV24.TV"
W trakcie tegorocznej akcji "Muzyczna Zima2016 MTV 24.TV " , wspieramy ciekawe inicjatywy które pomagają dbać o swoje zdrowie. Ile razy, podczas świąt czy z okazji powitania Nowego Roku słyszałaś od bliskich życzenia "dużo zdrowia"? Spraw, by nie były to "pobożne życzenia"!

Za nami wyjątkowy, świąteczny czas. W gronie najbliższych osób, łamiąc się opłatkiem zawsze składamy sobie szczere, płynące prosto z serca życzenia. Nie inaczej jest podczas szalonej sylwestrowej zabawy, gdy witając Nowy Rok chcemy, by przyniósł nam same pozytywne doznania. Wśród powinszowań najczęściej da się usłyszeć: "dużo zdrowia". Nie bez powodu! Opierając się chorobie możemy przecież zwycięsko wyjść z każdej opresji, jaką przyniesie nam los.

Szkoda jednak, że gdy upłyną już święta, a czas sylwestrowej zabawy staje się tylko ulotnym wspomnieniem, zapominamy o życzeniach, które kierowali do nas bliscy. Nie myślimy o tym, że choroba, taka jak rak piersi, może spotkać każdą kobietę, niezależnie od tego, czy wcześniej w jej rodzinie ktoś chorował. Nie pamiętamy również, że przed nowotworem piersi uchronić nas może tylko regularnie wykonywane specjalistyczne badane. Najlepiej gdy jest to USG piersi- badanie nie tylko bardzo dokładne, ale też bezbolesne i całkowicie bezpieczne dla każdej kobiety.

Dlatego warto zatroszczyć się o to, by życzenia "samego zdrowia" składane przez naszych bliskich miały szansę się spełnić! Wystarczy tylko wykazać się aktywną postawą i zacząć Nowy Rok od umówienia się na badanie USG w Klinice Korona, ośrodku wyspecjalizowanym w diagnostyce i leczeniu chorób piersi. Nikt z twoich bliskich, mimo najserdeczniejszych życzeń, nie zrobi tego za ciebie!

Weź zatem sprawy w swoje ręce i zrób wszystko, by życzenia "dużo zdrowia" miały szansę się spełnić!

Opracował : Music Media Press  / I.D.Media
Poleca : "MUZYCZNA ZIMA 2016 MTV24.TV "

 

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica