COMFORTOWY "Kwadrans Na Urodę": Świąteczne inspiracje od LacrimeD’oro poleca Ilona Adamska

COMFORTOWY "Kwadrans Na Urodę": Świąteczne inspiracje od LacrimeD’oro poleca Ilona Adamska
COMFORTOWY "Kwadrans Na Urodę": Świąteczne inspiracje od LacrimeD’oro poleca Ilona Adamska prezentuje ComfortRent www.comfortrent.com.pl

Świąteczne inspiracje od LacrimeD’oro https://www.facebook.com/Lacrime-Doro-106086860874380

Gorączka przedświątecznych przygotowań wystartowała na dobre! Statystyki pokazują, że jednym z najchętniej wybieranych przez nas upominków pod choinkę są kosmetyki i biżuteria. Patrząc na mnogość marek w sieci, można jednak dokonać nieprzemyślanego wyboru prezentu, co może wprowadzić nas i obdarowaną osobę w zakłopotanie. A przecież każdemu zależy na tym, by sprawić niekłamaną radość i błysk w oku naszym bliskim. Dlatego, aby uniknąć rozczarowania, lepiej zdecydować się na niesztampowy, oryginalny prezent w postaci niepowtarzalnej biżuterii polskiej marki Lacrimed'Oro.

Święta to wyjątkowa okazja do celebrowania wspólnych chwil. Magiczny klimat, cudowna atmosfera i prezent, który będzie cieszył obdarowaną osobę to recepta na magiczne momenty, które z pewnością pozostaną w pamięci na długie lata.
Z tej okazji warto odwiedzić nowy sklep www.lacrimedoro.pl i wybrać stylowe kolczyki lub bransoletkę, tworzone z pasją przez dwójkę przyjaciół – Lilianę i Tomka.
- Największą zaletą naszej biżuterii jest autentyczność projektów: każdy z naszych modelijest udanym połączeniem najnowszych trendów oraz nigdy nieprzemijającej klasyki. Biżuteria Lacrimed'Oro pozwala obdarowanej kobiecieodkryć jej wewnętrzny blask, dzięki czemu wykreuje wizerunek, który w danej chwili odzwierciedla "co jej w duszy gra", bez względu na to, czy będzie to ukłon w stronę klasyki, czy może awangardy. – zapewnia Liliana Choromańska, współwłaścicielka marki.
Biżuteriakierowana jest do kobiet pewnych siebie, znających swoją wartość, lubiących wyróżniać się z tłumu. Szlachetność formy sprawia, że dodatki te będą grać w każdej stylizacji pierwsze skrzypce i trafią w gust pań ceniących sobie elegancję i styl, jakość wykonania. Słowem: to propozycja dla pań z klasą, które chcą być glamour!
- Biżuteria Lacrimed'Oro jest dla mnie odpowiedzią na zapotrzebowanie współczesnych kobiet: świadomych swej wartości, odważnych, nie poddających się przy pierwszym potknięciu. W ofercie marki znajdziemy kolczyki, wisiorki, bransoletki czy pierścionki, które łączą w sobie nowoczesny fason i szlachetność wykonania. Biżuteria Lacrimed'Oro przyciąga wzrok, ale jednocześnie nie przytłacza całej stylizacji, dzięki czemu, mając ją na sobie, zawsze i wszędzie czuję się jak stuprocentowa kobieta!To idealny pomysł na prezent dla naszych bliskich kobiet. Prezent, który będzie służył latami, bowiem biżuteria wykonana jest z niezwykłą starannością z najlepszych polskich surowców- podkreśla Ilona Adamska, ambasadorka marki.
Pomysłów na udane Święta jest sporo, warto jednak postawić na polskie marki i produkty, które będą zawsze trafione.
Odwiedź https://www.facebook.com/Lacrime-Doro-106086860874380: spraw radość swoim bliskim.

Opracował : MTV24.TV (2020)  & https://www.facebook.com/Lacrime-Doro-106086860874380

Współpraca : COMFORTOWY "Kwadrans Na Urodę"  ComfortRent - www.comfortrent.com.pl Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica